Jump to content
rezerwacje

Rezerwacje.pl

Recommended Posts

generalnie domena fajna, natomiast dla mnie trochę zbyt ogólna.

 

Mam podobne zdanie.

Ciężka do wyceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regulamin się kłania. Rezerwacji nie wyceniamy ;-)

 

(nie jest zła w sumie)

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie jedynym dylematem jest to czy na końcu jest lepsze "e" czy "a".

 

Bardzo fajna domena której plusem jest szerokie (nie zbyt ogólne jak inni twierdzą z minusem) zastosowanie.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna domena której plusem jest szerokie (nie zbyt ogólne jak inni twierdzą z minusem) zastosowanie.

Też tak sądzę, że w tym przypadku nie należy traktować samej nazwy zbyt dosłownie.

 

Można założyć, że jest potencjał na kilkadziesiąt tys. zł i nie mam tu na myśli dolnego przedziału

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale rezerwacje czego? Ręka w górę kto używa frazy "rezerwacja/e" szukając hotelu, biletów lotniczych etc. Domena nie określa niczego, równie dobrze można użyć nazwy wymyślonej lub czegoś w stylu: "rezerwator". Rezerwacja to proces prowadzący do zakupu produktu lub usługi a nie produkt / usługa więc nie widzę w niej większego potencjału. Oświeci mnie ktoś bo ciemność widzę 😉

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale rezerwacje czego? Ręka w górę kto używa frazy "rezerwacja/e" szukając hotelu, biletów lotniczych etc. Domena nie określa niczego, równie dobrze można użyć nazwy wymyślonej lub czegoś w stylu: "rezerwator". Rezerwacja to proces prowadzący do zakupu produktu lub usługi a nie produkt / usługa więc nie widzę w niej większego potencjału. Oświeci mnie ktoś bo ciemność widzę

 

dowolne z wymienionych - idealne dla pośredników takich usług

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale rezerwacje czego? Ręka w górę kto używa frazy "rezerwacja/e" szukając hotelu, biletów lotniczych etc. Domena nie określa niczego.

Problem jest taki - jakim jednym słowem określisz te wszystkie usługi? Jaki będzie najlepszy odpowiednik dla angielskiego booking?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem jest taki - jakim jednym słowem określisz te wszystkie usługi? Jaki będzie najlepszy odpowiednik dla angielskiego booking?

Przeciez "booking" jest zbyt ogólna :D ...

 

dla mnie 10k w zwyż

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie wiele osób by chciało tą domenę...choćby dlatego, że ma szeroki zakres podpięcia różnych branż,

a co za tym idzie być może więcej klientów.

 

Za mniej niż 10K bym nie sprzedał na dzień dzisiejszy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liczba zapytań i ich jakość sama ją wyceni, ot wszystko w temacie.

 

To jak niektórzy twierdzą że jest ogólna to w moim mniemaniu tylko zaleta.

10-15k dla KK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×