Jump to content
Kornel

Sprzedaz domeny

Recommended Posts

Dostałem taki e-mail:

 

Hello,

 

After checking domains for sale sites I've found your domain for sale mokrysex.com. So what is your price?

 

Buying and selling domains is not our only business. But domain aftermarket is hot now, so we are always interested in domain names.

 

Looking forward to do business with you.

 

Regards,

Harold Peterson

Chief Information Officer

PRK Software

 

Wszystko rozumiem co napisał, jest zainteresowany kupnem domeny i zapytał mnie o cenę sprzedaży. E-mail pochodzi z adresu information.officer@phreaker.net

Chciałem się was zapytać jak dokończyć transakcję? Domenę mam utrzymaną w nazwa.pl i kupiłem ją w cenie 9,90 więc kod authinfo zapewne mi wydadzą za darmo, co mi jest jeszcze potrzebne? I w odpisywaniu na ten e-mail mam odpisac na ten adres e-mail czy jak?

Aha domena jest utrzymywana na parkingu w Sedo

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no, gratuluje ;) taki nowy uzytkownik di.pl a juz robi interesy z zagranica...

zartuje sobie a tak na powaznie to zignoruj tego maila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lehe a juz sie tak cieszyłem,że chociaż RAZ wżyciu uda mi się sprzedać jakąkolwiek domenę ;)

P.S. Dzięki za info, ale widać, że domena jest warta ładnej sumki(maybe) ;D

 

Pozdrawiam

 

Szczerze to sobie odpuściłem kupowanie jakichkolwiek domen, bo nie mam do tego nosa(chodź jedną mam na aukcji allegro i tak cienko pewnie będzie ;) , pozostawiam wam to i życzę szczęścia w jak największych $$$ sprzedaży domen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze to sobie odpuściłem kupowanie jakichkolwiek domen, bo nie mam do tego nosa(chodź jedną mam na aukcji allegro i tak cienko pewnie będzie ;) , pozostawiam wam to i życzę szczęścia w jak największych $$$ sprzedaży domen ;)

Nie należy się tak szybko poddawać. Brak wytrwałości = brak sukcesu. I to nie tyczy się tylko branży domen, ale większości aspektów życia.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie należy się tak szybko poddawać. Brak wytrwałości = brak sukcesu. I to nie tyczy się tylko branży domen, ale większości aspektów życia.

 

DD

 

Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.

Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.

I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

(Marek Aureliusz) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za miłe słowa! Naprawdę pomagają.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.

Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.

I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

(Marek Aureliusz) ;)

 

#Mądrość.pl

#Madrosc.pl

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedni mawiają, że pierwszy milion trzeba ukraść; drudzy, że trzeba go zarobić a inni, że trzeba wydać zanim zrozumie się mechanizmy kierujące biznesem.

Tak czy inaczej nie dojdziesz do celu jeśli tam nie zmierzasz.

Życzę wytrwałości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedni mawiają, że pierwszy milion trzeba ukraść; drudzy, że trzeba go zarobić a inni, że trzeba wydać zanim zrozumie się mechanizmy kierujące biznesem.

Tak czy inaczej nie dojdziesz do celu jeśli tam nie zmierzasz.

Życzę wytrwałości.

 

chyba najblizsze prawdy jest to 3 stwierdzenie, niestety ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedni mawiają, że pierwszy milion trzeba ukraść; drudzy, że trzeba go zarobić a inni, że trzeba wydać zanim zrozumie się mechanizmy kierujące biznesem.

Tak - trzecia wersja najprawdziwsza ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×