Jump to content
upcode

Sprzedam platformę hosting shoutcast - pełne prawa autorskie, automatyzacja, płatności, wystawianie faktur, skalowalny - autorska technologia

Recommended Posts

Witam,

 

Jakiś czas temu jako kolejne wyzwanie programistyczne postawiłem sobie napisanie elastycznego, skalowalnego oprogramowania do prowadzenia hostingu shoutcast.

Takie oprogramowanie napisałem, czego wynikiem jest usługa dostępna pod adresem https://streamic.pl

 

Streamic to autorska platforma to sprzedaż usług shoutcast (radia internetowe).

 

Tworzac ją miałem kilka założeń:

- możliwość skalowania na wiele serwerów (brakuje przepustowości na aktualnym serwerze - proste uruchomienie kolejnego, niskim kosztem - wszystko działa z automatu)

- Python i Django jako backend

- konfigurowalne (parametry) pakiety + darmowy pakiet "na zachętę" (również z konfigurowalnymi parametrami)

- łatwa możliwość rozwijania funkcjonalności (co po części zapewniają Python i Django :) )

- obsługa automatycznych płatności (tpay.com)

- integracja w zewnętrznym biurem rachunkowym - ifirma.pl

 

Powyższe założenia zostały spełnione i wszystko działa bardzo fajnie i szybko :) na chwilę obecną platforma może stanowić bardzo fajny dochód pasywny (jest praktycznie bezobsługowa)

 

Ponieważ nie mam skilli marketingowych i prawdopodobnie nie jestem w stanie zdobyć większej ilości klientów postanowiłem sprzedać serwis/platformę z pełnymi prawami autorskimi.

Sprzedaję pełne prawa do dysponowania oprogramowaniem, bazą danych oraz przekazuję prawa do domeny.

Przekażę oczywiście moje własne know-how - jakie serwery się do tego (nie)nadają, jak uruchomić kolejne niskim kosztem, jak skonfigurować płatności itd.

 

Zainteresowanych kupnem serwisu/oprogramowania proszę o kontakt PW na forum lub e-mail: info@upcode.pl

 

Wystawiam faktury VAT.

Edited by upcode

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×