Jump to content
marekprive

KlimatyzacjaNaturalna.pl ChłodzenieMgiełką.pl świeżyzna.pl

Recommended Posts

KlimatyzacjaNaturalna.pl

branża budowlana - chłodzenie rekuperacyjne, chłodzenie mgiełką etc.

ChłodzenieMgiełką.pl

+ w pakiecie ChlodzenieMgielka.pl i MistCooling.pl

 

Branża zajmująca się redukcją temperatury na zewnątrz, w halach przemysłowych, serwerowniach, strefach pracy gdzie występuje wysoka emisja temperatury etc.

świeżyzna.pl

Potencjalnie może być idealnym kompletem dla sieci sklepów mięsnych Świeżyzna

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcesz to sprzedam Ci mgielka.pl do kompletu ;)

 

nie chcę ;), sama mgiełka nic nie sugeruje specjalnie czym się "firma" mogłaby zajmować. Chętnie jednak dowiem się jaka jest twoja opinia na temat w/w domen bo wszakże do tego ten temat został stworzony, dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem mgielka.pl jest idealną domeną pod tego typu projekty, ale nieważne.

Świeży temat, u nas jeszcze mało znany. Nie przekreślałbym jednak szans na jego rozwój, co mnie bardzo cieszy.

Niedawno zastanawiałem się po co mi ten przechwyt był. Już wiem :)

 

edit.

Ps. Nie przekreślaj domen generycznych, bo to one mają najczęściej największą wartość. Domena nie zawsze musi określać wprost czym się firma zajmuje.

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem mgielka.pl jest idealną domeną pod tego typu projekty, ale nieważne.

Świeży temat, u nas jeszcze mało znany. Nie przekreślałbym jednak szans na jego rozwój, co mnie bardzo cieszy.

Niedawno zastanawiałem się po co mi ten przechwyt był. Już wiem :)

 

edit.

Ps. Nie przekreślaj domen generycznych, bo to one mają najczęściej największą wartość. Domena nie zawsze musi określać wprost czym się firma zajmuje.

Przyjdzie ciepły maj/czerwiec to ruszy zainteresowanie. Mi się podoba chłodzenie mgiełką bo każdy w sumie kto spotka się z tego typu rozwiązaniem zazwyczaj pierwsze co wklepuje w wujka google to zestawienie dwóch słów kluczowych "chłodzenie" i "mgiełką", mam wrażenie, że każdy z tej branży robi swoje pozycjonowanie z w/w haslami kluczowymi. Ja generalnie chcę sprzedać to co mam ;P. Mgielka.pl to calkiem fajna domena ;) ale dziś myślę o sprzedaży tego co jest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×