Jump to content
BigDomains

Authinfo od ręki i rozsądne ceny .pl - gdzie?

Recommended Posts

szukam rejestratorow - innych niz aftermarket czy premium - gdzie authinfo dla domen .pl dostane od reki (bez papierologii, kod dostepny w panelu lub ew. po wysylce podpisanego wniosku mailem (zadnych skanow dowodu os.)) i ceny przedluzen sa rozsadne przy wiekszej ilosci domen? ktos cos moze polecic - z gory dzieki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę w gnum.pl 39,99zł a podobno cena hurtowa w NASK to 40zł - ale widocznie to cena wyjściowa którą się da negocjować. Czy ktoś się orientuje jakie są ceny hurtowe? Bo może warto zostać rejestratorem jak ma się dużo domen(mnie to nie dotyczy - pytam z czystej ciekawości).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że nie można taniej niż 40 zł netto. Być może rekompensują sobie ten 1gr + vat z innych usług, jak odnowienie czy coś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVH w ogóle się nie zna na domenach PL. Od 2 lat walczę z nimi o respektowanie regulaminu NASK. Mam już dość tego, że domeny, które sprzedałem, a zostały do nich przeniesione są nadal na moich kontaktach. Nawet sam NASK nic sobie z tego nie robi mimo tego, że to niezgodne z regulaminem. Albo widzi większy zysk w trzymaniu takiego rejestratora, albo nie potrafi się dogadać z żabojadami. Zastanawia mnie jak to działa jak usunę taki kontakt z mojej listy kontaktów jako rejestrator. Ale też nie chcę być chamem w stosunku do klientów, którzy domeny kupili.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×