Jump to content
kyniu

Przekręt ? OU.pl

Recommended Posts

Właśnie skończyła się aukcja domeny OU.PL

http://allegro.pl/show_item.php?item=6791995253

Domena należy wg whois do innej osoby niż osoba która wystawiła aukcję (Pan wystawiający aukcję stwierdził że wystawił to dla kolegi - trochę mi się nie chce wierzyć).

Wczoraj miałem propozycje kup teraz tej domeny za 1000 pln - ale kto za tyle sprzedaje domenę 2 literową ?

Co o tym sądzicie ?

• Like 1

Mi sprzedawca zaproponował cenę 2000 na którą przystałem po czym kontakt się urwał a dziś wygrała osoba z 0 dorobkiem komentarzy ;)

Mi sprzedawca zaproponował cenę 2000 na którą przystałem po czym kontakt się urwał a dziś wygrała osoba z 0 dorobkiem komentarzy ;)

a proponowałeś mu kupno przez allegro lub transakcje Escrow ?

I to i to gdyż pisał że ta domena jest na aftermarkecie

a proponowałeś mu kupno przez allegro lub transakcje Escrow ?

I to i to gdyż pisał że ta domena jest na aftermarkecie

A wcześniej nie sprawdzałeś?

Jaki problem zadzwonić do abonenta skoro ujawniony jest kontakt ?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Najnowsze posty na forum

• Drodzy wydawcy!   Mistrzowski pas najskuteczniejszej kampanii za ubiegły miesiąc otrzymuje IAmNaugty! ? Globalna konwersja w tej ofercie przekroczyła próg 10%, co pozwoliło znokautować poprzedniego mistrza - OneNightFriend.   Informacje o kampanii:   IAmNaughty - jest to portal społecznościowy dla dorosłych, przy odpowiednim targetowaniu zyskuje bardzo wysoką konwersję. Oferta konwertująca za poprawne rejestracje płci męskiej w wieku +21. Lead zaliczany jest po poprawnym założeniu konta w serwisie.   Stawka: CPA - 3,48 - 20,64 PLN CPS - 51,59 - 438,56 PLN   +stawki indywidualne!   Obsługiwane kraje: AU, BE, CA, CH, CL, CN, DK, ES, FI, FR, GB, IE, IT, JP, KR, NO, NZ, PL, SE, SG, US   Link do oferty: KLIK   Zapraszamy do promocji!    
    • Kominki.eu   zapraszam    Kominki.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/kominki.eu/
    • Odnośnie świstka: "Umowa o przeniesienie praw autorskich musi mieć bezwzględnie określony przedmiot umowy - utwór, do którego prawa będą przenoszone" [Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-umowa-o-przeniesienie-praw-autorskich]; Także tego... nazwy, który wypociłam, są utworami [wg świstka chociażby].
    • Proszę Potwierdza również to, co ja napisałam, a mianowicie - nazwa NIE musi być zarejestrowana, aby była chroniona (musi jednak spełniać wszystkie przesłanki do bycia utworem). Generyki - nawet te mniej lub bardziej zmodyfikowane - jeśli nie są zastrzeżone jako znak towarowy (pytanie jeszcze jaki to będzie znak, bo są różne, ale przyjmijmy, że jest on słowny) nie są w ogóle chronione... Zgadzam się... o wszystkim ewentualnie zdecyduje sąd. Pisałam, że prawnikiem nie jestem, jednak zajmując się namingiem - chcąc nie chcąc - musiałam się naprawdę mocno wysilić, aby: - nie naruszyć cudzych praw; - nie zdublować nazwy; - a do tego znaleźć wolną domenę*; - i fajnie jeszcze, żeby klientowi to przypasowało... Także myślę, że jednak moje wypociny (lub chociaż ich część) mogą być chronione prawem autorskim... także świstek był potrzebny. *Jako domainarzy sami najlepiej wiecie, jak trudno jest znaleźć wolną i dobrą nazwę. Reasumując: 1. Jeśli nazwa tak bardzo podoba się koleżance autora wątku, to nie pozostaje nic innego, jak domenę przechwycić (co niekoniecznie może się udać; na opcję chyba już za późno). W najgorszym przypadku domenę trzeba będzie oddać. 2. Można też zastanowić się nad inną nazwą... Dobry naming potrafi zdziałać cuda...
    • Ah no to wobec tego zleceniaprzeznet.net były podróbką ale pod tą nazwą też funkcjonował portal, sam z niego korzystałem w 2016 i 2017.
    • Zlecenia.przez.net był tym dużym i został przejęty już w 2014 roku przez Freelancer.pl Mylę się?
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18410
    • Most Online
      20372

Newest Member
    domenada