Jump to content
Slawko

Meblemedyczne.com

Recommended Posts

Meblemedyczne.com

 

Złapałem taką domenę, ale nie mam pojęcia ile może być warta w tym rozszerzeniu. Pomożecie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałem u Ciebie dużo lepsze domeny szału nie ma. Ja bym jej nie chciał za free ;-( . Dla KK myśle że 1000zł byłoby uczciwą ceną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

..od mało świadomego wartości końcówek domen klienta końcowego może wyciągnąć wiecej, branża bogata i konkurencja wiele zrobi by się dopchać do pana "dochtóra" :) co zamówi kilka asystorów po min 1000pln za szt...wszystko zależy od Twoich umiejętności sprzedażowych które przekonają producenta o tym że "lepszej i bardziej czytelnej domeny już nie ma..a końcówka "com" to tylko prestiż:) .." powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też domena do mnie jakoś szczególnie nie przemawia...

 

Co innego gdyby to był sklepmedyczny.com, meble to po prostu jedna z kategorii na rynku medycznym.

 

Miałem kiedyś sklepmedyczny.pl, sprzedał się o ile dobrze pamiętam za średnie wysokie X.xxx zł. (trochę mi się spieszyło)

Share this post


Link to post
Share on other sites

..Co innego gdyby to był sklepmedyczny.com, meble to po prostu jedna z kategorii na rynku medycznym..

.. jestem małym producentem mebli i zdarzyło mi się wykonywać coś dla medyków,stomatologów itd, tam nie ma cienkiego portfela,jesli ktoś wejdzie w rynek nawet z polecenia to taka domena może mu sporo pomóc..więc dlatego widzę w niej potencjał..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×