Jump to content
piotrekr

Jak przekierować całą domene łącznię z subromenami na inną domene ?

Recommended Posts

Witam,jak przekierować wszystkie subdomeny na inną domene ? czyli tak by niezależnie jaki adres wpisze użytkownik 123.domain.com ,domain.com/123 przekierowywało na np domain2.com ,standardowy redirect w cpanel lub na godaddy.com działa tylko dla głównej domeny a subdomen już nie przekierowywuje , będe wdzięczny za pomoc 

Share this post


Link to post
Share on other sites

próbwałem opcji wildcard ale nie tego potrzebuje , wiladcard działa w ten sposób z tego co wyczytałem ,że przekierowuje domena1.com/123 na domena2.com/123 ,problem w tym ze chciałbym aby to działało tak że przekierowuje w ten sposób: domena1.com/123 na domena2.com czyli wszystko co mogło być na domena1 subdomeny ,subfoldery na domene2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Powinieneś mieć na hostingu, w folderze głównym domeny, plik o nazwie ".htaccess" (jeśli go nie ma to go stwórz, bez żadnego rozszerzenia). 

W nim daj:

RewriteEngine On

RewriteRule ^(.*)$ http://domena2.com/$1 [R=301,L]

Share this post


Link to post
Share on other sites

niestety dalej przekierowuje w taki sposób domaena1.com/222 na domena2.com/222 a subdomen wogóle , może da się to ztobić w inny sposób ?

kupiłem pewną domene która ma sporo ruchu wiem ze ma conajmniej jedną subdomene ale moze ich być więcej i mam roblem właśnie z przekierowaniem wszystkiego .

może w podobny sposób jak działa parkowanie domen ? z tego co widze dla jednej zaparkowanej domeny niezależnie co wpisze subdomene czy subfolder zawsze wyświetla się reklama 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×