Skocz do zawartości

zdrowiejestjedno.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

cz-ma-mba

cz-ma-mba

Nowy

• Użytkownik
  • 0 postów
zdrowiejestjedno.pl

Witam, zwracam się z prośbą o opinie i ewentualna wycenę. Domena wpadła zupełnie przypadkiem. pozdrawiam

Ekspert

Ekspert
  • Advert

martinipolka

martinipolka

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 315 postów

nie wiem..jakoś mi to kazaniem zalatuje..więc wycena tyle ile na tacę..parę pln-ów max

przeslijpaczke.pl       pozyczkachwilowa.pl  

AUKCJA:  carservice24.pl          motocros.pl

szmiko

szmiko

Spamer

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 589 postów

Dla mnie :ph34r:

Adreswsieci.pl

Nowości!  klasycznesamochody.pl  expertfinanse.pl  buchhalter.pl  noclegimazury.pl  systemhal.pl  heater.pl  breath.pl  strzemiona.pl  mastektomia.pl  kineza.pl  kutwa.pl  pyramid.pl  najki.pl  szkolaochrony.pl  purewater.pl  pukiel.pl  przesylkilotnicze.pl  bankkrwi.pl  felgikute.pl  drzwinawymiar.pl 

Naming

Naming

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów

masło maślane ta domena 

chyba już większy sens inwestycyjny byłby w adresie: zdrowe nawyki .pl 

WrozekA

WrozekA

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów

bardzo slaba...a dlaczego? a dlatego, ze przekazujac ja slownie dalej musimy powiedziec "zdrowie jest jedno" itd...a u nas nikt nie lubi wymadrzania sie, gdy ktos swiadomie dba o zdrowie i wie duzo na ten temat i proboje namowic kogos kto wpiernicza smieci aby zadbal o zdrowie... taki ktos odbiera to jako atak na jego osobe, swiatopoglad itd. 

Maku Maku

Maku Maku

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Gadu-Gadu: 1420

...a u nas nikt nie lubi wymadrzania sie,  taki ktos odbiera to jako atak na jego osobe, swiatopoglad itd. 

Nawiązując do wątku o modemie  :) napiszę : No to już mamy jasność, że o psychologii nie masz pojęcia :) Ja też już nie będę tłumaczył skąd to wiem :) bo to "podstawy psychologii" (wiesz przecież :) ale napiszę Ci tylko, że ja lubię wymądrzanie się i nie odbieram tych rzeczy o których piszesz jako atak :)

Domena z tematu bez wartości. Za dużo słów i mało komercyjna.

Użytkownik Maku Maku edytował ten post 19 maja 2017 - 13:17

WrozekA

WrozekA

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów

Nawiązując do wątku o modemie  :) napiszę : No to już mamy jasność, że o psychologii nie masz pojęcia :) Ja też już nie będę tłumaczył skąd to wiem :) bo to "podstawy psychologii" (wiesz przecież :) ale napiszę Ci tylko, że ja lubię wymądrzanie się i nie odbieram tych rzeczy o których piszesz jako atak :)

Domena z tematu bez wartości. Za dużo słów i mało komercyjna.

super, jestes w tym malej grupce ludzi, ktorzy lubia sie rozwijac, maja na to czas itd itp... tylko sie cieszyc, ze nie masz kompleksow i lubisz zadawac z madrzejszymi od siebie bo wiesz, ze to nauka...szkoda, ze inni o tym nie wiedza...nie maja mozliwosci uczyc sie rozwijac...musza ciezko pracowac i byc "glupi" i czesto unikac madrzejszych od siebie.... :-) nie wiem czy slyszales o powiedzeniu, ze kobieta zawsze dobie sobie brzydsze kolezanki/przyjaciolki.... ale to tak na marginesie.

Maku Maku

Maku Maku

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Gadu-Gadu: 1420

Nic nie zrozumiałeś, pewnie dlatego, że nie znasz "podstaw psychologii".

Z mojej strony koniec dyskusji OT.

WrozekA

WrozekA

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów

Nic nie zrozumiałeś, pewnie dlatego, że nie znasz "podstaw psychologii".

Z mojej strony koniec dyskusji OT.

na marne prowokacje nie reaguje :-)

przemowild

przemowild

Grim Reaper

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów

Captain Obvious Ninja Style  :ph34r:

WrozekA

WrozekA

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów

Captain Obvious Ninja Style  :ph34r:

ach to taki wasz jezyk w waszej zamknietej "grupie" ? pewnie czujesz sie wyjatkowo...jak motocyklista  :)

przemowild

przemowild

Grim Reaper

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów

ach to taki wasz jezyk w waszej zamknietej "grupie" ? pewnie czujesz sie wyjatkowo...jak motocyklista  :)

Po krótkiej analizie twojej aktywności na forum dochodzę do wniosku, że talentu do zjednywania sobie przyjaciół to ty raczej nie masz :D

WrozekA

WrozekA

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów

Po krótkiej analizie twojej aktywności na forum dochodzę do wniosku, że talentu do zjednywania sobie przyjaciół to ty raczej nie masz :D

tego nie wiesz bo mnie nie znasz, ale jesli Ty szukasz przyjaciol na di.pl to nie moja brocha :)  wystarczy mi talent i intuicja w biznesie  :) nie szukam przyjaciol na di.pl wiec moge byc taki jaki ja chce   ;)

Użytkownik WrozekA edytował ten post 19 maja 2017 - 13:51

martinipolka

martinipolka

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 315 postów

Założyciel tego posta otworzył pewnie dziś popołudniu Di i widząc cyfrę (na tą chwilę 12) aż krzyknął z radości "ło matko ile mam odpowiedzi w temacie WYCENY mojej domeny!!:)"  a to tylko jakaś czcza dysputa..panowie wyluzujcie bo to nie miejsce na tego typu dewagacje,..i dzień zbyt ładny by psuć go jakimiś przepychankami... ;)

przeslijpaczke.pl       pozyczkachwilowa.pl  

AUKCJA:  carservice24.pl          motocros.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych