Jump to content
cz-ma-mba

zdrowiejestjedno.pl

Recommended Posts

masło maślane ta domena 

 

chyba już większy sens inwestycyjny byłby w adresie: zdrowe nawyki .pl 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo slaba...a dlaczego? a dlatego, ze przekazujac ja slownie dalej musimy powiedziec "zdrowie jest jedno" itd...a u nas nikt nie lubi wymadrzania sie, gdy ktos swiadomie dba o zdrowie i wie duzo na ten temat i proboje namowic kogos kto wpiernicza smieci aby zadbal o zdrowie... taki ktos odbiera to jako atak na jego osobe, swiatopoglad itd. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...a u nas nikt nie lubi wymadrzania sie,  taki ktos odbiera to jako atak na jego osobe, swiatopoglad itd. 

 Nawiązując do wątku o modemie  :) napiszę : No to już mamy jasność, że o psychologii nie masz pojęcia :) Ja też już nie będę tłumaczył skąd to wiem :) bo to "podstawy psychologii" (wiesz przecież :) ale napiszę Ci tylko, że ja lubię wymądrzanie się i nie odbieram tych rzeczy o których piszesz jako atak :)

 

Domena z tematu bez wartości. Za dużo słów i mało komercyjna.

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Nawiązując do wątku o modemie  :) napiszę : No to już mamy jasność, że o psychologii nie masz pojęcia :) Ja też już nie będę tłumaczył skąd to wiem :) bo to "podstawy psychologii" (wiesz przecież :) ale napiszę Ci tylko, że ja lubię wymądrzanie się i nie odbieram tych rzeczy o których piszesz jako atak :)

 

Domena z tematu bez wartości. Za dużo słów i mało komercyjna.

super, jestes w tym malej grupce ludzi, ktorzy lubia sie rozwijac, maja na to czas itd itp... tylko sie cieszyc, ze nie masz kompleksow i lubisz zadawac z madrzejszymi od siebie bo wiesz, ze to nauka...szkoda, ze inni o tym nie wiedza...nie maja mozliwosci uczyc sie rozwijac...musza ciezko pracowac i byc "glupi" i czesto unikac madrzejszych od siebie.... :-) nie wiem czy slyszales o powiedzeniu, ze kobieta zawsze dobie sobie brzydsze kolezanki/przyjaciolki.... ale to tak na marginesie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nic nie zrozumiałeś, pewnie dlatego, że nie znasz "podstaw psychologii".

 

Z mojej strony koniec dyskusji OT.

na marne prowokacje nie reaguje :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Captain Obvious Ninja Style  :ph34r:

ach to taki wasz jezyk w waszej zamknietej "grupie" ? pewnie czujesz sie wyjatkowo...jak motocyklista  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ach to taki wasz jezyk w waszej zamknietej "grupie" ? pewnie czujesz sie wyjatkowo...jak motocyklista  :)

 

Po krótkiej analizie twojej aktywności na forum dochodzę do wniosku, że talentu do zjednywania sobie przyjaciół to ty raczej nie masz :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po krótkiej analizie twojej aktywności na forum dochodzę do wniosku, że talentu do zjednywania sobie przyjaciół to ty raczej nie masz :D

tego nie wiesz bo mnie nie znasz, ale jesli Ty szukasz przyjaciol na di.pl to nie moja brocha :)  wystarczy mi talent i intuicja w biznesie  :) nie szukam przyjaciol na di.pl wiec moge byc taki jaki ja chce   ;)

Edited by WrozekA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Założyciel tego posta otworzył pewnie dziś popołudniu Di i widząc cyfrę (na tą chwilę 12) aż krzyknął z radości "ło matko ile mam odpowiedzi w temacie WYCENY mojej domeny!!:)"  a to tylko jakaś czcza dysputa..panowie wyluzujcie bo to nie miejsce na tego typu dewagacje,..i dzień zbyt ładny by psuć go jakimiś przepychankami... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otwieram, patrzę i krzyczę: "ło matko ile mam odpowiedzi w temacie WYCENY mojej domeny!!:)"

A tak zupełnie poważnie, domena niby :ph34r: a ile emocji, jaka wywołała gorącą dyskusję ;)

Nadmienię również że pamiętajcie- zdrowiejJestJedno, szkoda go na niezdrowe utarczki (to taka uwaga na przyszłość). Dziękuję wszystkim za odpowiedzi oraz zaangażowanie ;)

 

P.S. Nawiązujac do postu.. "ach to taki wasz jezyk w waszej zamknietej "grupie" ? pewnie czujesz sie wyjatkowo...jak motocyklista  :)" jestem motocyklistą i czuję się wyjątkowo, tak samo jak czuję się wyjątkowo jako rowerzysta czy kierowca auta.. ;-)

Pozdrawiam :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze co mi przyszło na myśl po przeczytaniu nazwy tej domeny - a dlaczego nie zarejestrować domeny "matka jest tylko jedna.pl"   jak to w słynnym dowcipie:

"...W domu balanga, wódka leje się litrami, goście rzygają na dywan. Kiedy wódka się skończyła matka do mnie: Jasia idź do kuchni i przynieś 2 wódki. Idę do kuchni otwieram lodówkę i drę się z kuchni: 
– Matka, jest tylko jedna!!..."

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tego nie wiesz bo mnie nie znasz, ale jesli Ty szukasz przyjaciol na di.pl to nie moja brocha :)  wystarczy mi talent i intuicja w biznesie  :) nie szukam przyjaciol na di.pl wiec moge byc taki jaki ja chce   ;)

 

Po co Ci przyjaciela skoro wystarczą ci dwa konta na di...

:)

 

 

Domena z tematu to ninja jak się patrzy...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×