Jump to content
Grzegorz

TaniePozyczki.pl

Recommended Posts

Jedna z lepszych domen w tej branży, słowo pożyczki wg mnie jest lepiej odbierane niż kredyty, "tanie" jak najbardziej pasuje do podmiotu, łatwo wymówić i zapamiętać. Liczyłbym na średnią kwotę pięciocyfrową minimum.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazując na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, że branża woli liczbę pojedynczą. Dlatego ok 20k.

bo "...pozyczka..." sugeruje, cos jednorazowego, chwilowego, na dorazna jednorazowa pomoc, poza tym pozyczki bierze sie tez od rodziny, znajomych, przyjaciol itd...... i latwiej takie cos wziac na swoje barki niz cos co ma w nazwie np. "kredyt" a wiadomo, z czym sie kojarzy kredyt...lata splacania w powaznym banku, ktory w razie czego zabije nas sadem i komornikiem, dlug na garbie a jak nie splace to komornik. to jedno a drugie to liczba pojedyncza odnosi sie tylko do nas...dla nas itd. czujemy, ze cala oferta/firma jest skierowana i skupiona na nas... a czlowiek lubi czuc sie wyjatkowo, wyrozniony, jedyny itd itp.  l.mnoga to "masowka" dla wszystkich czyli przychodzcie wszyscy po pozyczki, u nas masowka, duzy ruch wiec obsluga troche slaba ale dostanie kazdy...  :)  no ale to jest znana zasada telemarketerow  ;)

Edited by WrozekA

Share this post


Link to post
Share on other sites

patrząc na statystyki wyszukiwań w internecie, ludzie szukają pożyczek które są: szybkie i łatwe w uzyskaniu, bez sprawdzania w BIK, BIG czy KRD. W naturze takich pożyczek jest to że bierze się je w sytuacji wyższej konieczności i koszty są mniej istotne. Stąd taka popularność lichwiarskich pożyczek typu Provident, których teoretycznie żadna zdrowa na umyśle osoba by nie wzięła. Nie wiem czy taniość to akurat ta cecha pożądana, chociaż widzę w wynikach dość wysoko frazy zawierające "darmowa pożyczka" ale nie wiem czy to chodzi o pożyczkę bez prowizji czy taką której nie trzeba oddawać :P

 

Na pewno, liczba mnoga sprawia że trudniej budować brand ale niskie xx xxx do wzięcia przy odrobinie szczęścia.

 

 

* Uwaga, auto-promocja: #ekstrapozyczki.pl + extrapozyczki.pl do wzięcia za jedyne 799 PLN :D

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

provident dobrze przedzie tez z tej racji, ze baaaaardzo latwo dostac pozyczke... praktycznie sami wciskaja do rak...a gdy czlowiek potrzebuje to nie mysli o konsekwencja, co bedzie pozniej...o tym, ze moze byc zle itd... bo po to ja bierze aby "polepszyc" chwilowo swoj "stan" i bardzo latwo to zrealizowac...a to, ze potem moga byc cyrki to juz inna sprawa. w banku nie ma tak latwo, bedzie 1000 pytan do... zanim sie dostanie itd, za duzo pytan i dumania o konsekwencjach.... a czlowiek chce juz teraz dostac do reki kase, bez martwienia sie co bedzie jutro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gdy czlowiek potrzebuje to nie mysli o konsekwencja, co bedzie pozniej...o tym, ze moze byc zle itd... bo po to ja bierze aby "polepszyc" chwilowo swoj "stan"  a czlowiek chce juz teraz dostac do reki kase, bez martwienia sie co bedzie jutro...

Nawiązując do wątku o modemie :) napiszę :  No to już mamy jasność, że o psychologii nie masz pojęcia :) Ja też już nie będę tłumaczył skąd to wiem :) bo to "podstawy psychologii" (wiesz przecież :) ale napiszę Ci tylko, że ja myślę o konsekwencjach w takich sytuacjach, nie biorę pożyczek aby chwilowo polepszyć swój stan i martwię się co będzie jutro :)

 

Domena fajna, też uważam że niskie xx xxx do osiągnięcia. Idn mega konieczny, do reklam na słupach :)

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

 No to już mamy jasność, że o psychologii nie masz pojęcia :) Ja też już nie będę tłumaczył skąd to wiem :) bo to "podstawy psychologii" (wiesz przecież :) ale napiszę Ci tylko, że ja myślę o konsekwencjach w takich sytuacjach, nie biorę pożyczek aby chwilowo polepszyć swój stan i martwię się co będzie jutro :)

super, wlasnie poznalismy tylko i wylacznie TWOJ pkt widzenia :-) tym stwierdzeniem, odp. sobie na pytanie kim sa klienci providenta...na pewno nie jestes nim TY...ten ktory mysli co bedzie jutro, mysli o konsekwencjach wziecia pozyczki...a skoro tak ladnie potrafisz ulozyc i kierowac swoim zyciem to nie spadasz na dno i nie stajesz pod murem wiec nie masz potrzeby brania takiej pozyczki  :) p.s. moich 4 znajomych robi w providencie ponad 10 lat, jeden jest kierownikiem, wiem jacy ludzie to biora , dlaczego biora i dlaczego potem nie placa (niektorzy)  :)

Edited by WrozekA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic nie zrozumiałeś, pewnie dlatego, że nie znasz "podstaw psychologii".

 

Z mojej strony koniec dyskusji OT.

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic nie zrozumiałeś, pewnie dlatego, że nie znasz "podstaw psychologii".

 

Z mojej strony koniec dyskusji OT.

fakt, ciezko walczyc z faktami :) poza tym Twoje stwierdzenia nie poparte zadnymi argumentami sa lekko mowiac malo warte :-)

Edited by WrozekA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazując na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, że branża woli liczbę pojedynczą. Dlatego ok 20k.

 

Też tak myślę :)

 

#TaniaPozyczka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×