Jump to content
przemowild

Czy to forum umiera?

Recommended Posts

Porównywanie aktywności na tym forum do kondycji branży to dla mnie jakiś kosmos. Ale może patrzę na temat przez różowe okulary, jako że "złote czasy" mnie ominęły i nie muszę z rozrzewnieniem wspominać sprzedaży sprzed 10 lat.

 

A gdyby branża była mniej pazerna, to i raportów sprzedaży byłoby więcej. Zarówno ja, jako kupujący, jak i moi klienci zalewani są gównianymi ofertami przy okazji każdej transakcji wspomnianej na forum czy w innym zestawieniu.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdyby branża była mniej pazerna, to i raportów sprzedaży byłoby więcej. Zarówno ja, jako kupujący, jak i moi klienci zalewani są gównianymi ofertami przy okazji każdej transakcji wspomnianej na forum czy w innym zestawieniu.

 

Bardzo dobra uwaga...Po oczekiwanych kwotach doskonale widać oderwanie niektórych od rzeczywistości...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mojej opinii samo forum ma mało wspólnego z tym, że "umiera", choć w sumie daleko byłbym też od tego stwierdzenia. Samo zainteresowanie domenami jest po prostu mniejsze niż w poprzednich latach, swoją cegiełkę do tego dołożyli też "badacze", którzy przyczynili się, że ludziom sam biznes "domenowy" kojarzy się głównie pejoratywnie. Kiedyś IMO po prostu było więcej D2D transakcji.

Edited by szogun
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mało kto żyje głównie z domen. Ludzie mają inne zajęcia oraz prywatne zainteresowania. Poświęcają tez więcej czasu na zagospodarowanie domen, a nie na rozmowy o nich. Jeżeli dla kogoś domeny są dodatkiem, to zerknie tutaj raz po raz sprawdzić co słychać nowego i wraca do swoich zajęć.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

W temacie forum, to chciałem zapytać kiedy ktoś łaskawie pousuwa przeterminowane banery ?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W temacie forum, to chciałem zapytać kiedy ktoś łaskawie pousuwa przeterminowane banery ?...

 

Z całym szacunkiem ale czy w Twojej kompetencji jest zarządzanie reklamami na forum?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z całym szacunkiem ale czy w Twojej kompetencji jest zarządzanie reklamami na forum?

 

Niegrzecznie jest odpowiadać pytaniem na pytanie.
To raz.
Dwa.
Zadałem pytanie bo "dyskutujemy" własnie na temat tego forum. A jak może zdążyłeś zauważyć co najmniej jeden z banerów jest nieaktualny od 3 tygodni. Niezbyt to dobrze świadczy o zarządzających. Za to świadczy m.in o tym że nie tylko userzy ale i admini zaśmiecają to forum.
Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Niegrzecznie jest odpowiadać pytaniem na pytanie.
To raz.
Dwa.
Zadałem pytanie bo "dyskutujemy" własnie na temat tego forum. A jak może zdążyłeś zauważyć co najmniej jeden z banerów jest nieaktualny od 3 tygodni. Niezbyt to dobrze świadczy o zarządzających. Za to świadczy m.in o tym że nie tylko userzy ale i admini zaśmiecają to forum.

 

Właśnie takie troll dyskusje są na forum bardzo częste a później jest płacz i lament że są usuwane posty.

Nie masz najmniejszego prawa oceniać czy jakiś banner jest "aktualny" czy nie. Jeśli zechcesz reklamę na forum na okres jednego roku która będzie upamiętniała spotkanie domainerów z 2008 roku to bez problemu za odpowiednią opłatą Ci taką umieścimy.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie takie troll dyskusje są na forum bardzo częste a później jest płacz i lament że są usuwane posty.

Nie masz najmniejszego prawa oceniać czy jakiś banner jest "aktualny" czy nie. Jeśli zechcesz reklamę na forum na okres jednego roku która będzie upamiętniała spotkanie domainerów z 2008 roku to bez problemu za odpowiednią opłatą Ci taką umieścimy.

 

No to nie troluj tylko odpowiadaj konkretnie na jasno postawione pytanie..

 

Coraz częściej odnoszę wrażenia że admini tego forum zachowują się jak święte krowy którym nie można wytknąć żadnego błędu. I szkoda że w tym wszystkim nie raczą zauważyć że to nie dzięki nim, adminom to forum istnieje tylko dzięki nam userom.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chyba jeszcze do listy powodów dla których to forum umiera, dodam arogancję adminów.

To raczej jakiś rodzaj frustracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Coraz częściej odnoszę wrażenia że admini tego forum zachowują się jak święte krowy którym nie można wytknąć żadnego błędu. 

 

Przecież Ty się zachowujesz dokładnie jak święta krowa i nigdy się do błędu nie chcesz przyznać  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Administratorzy wykonywali i wykonują kawał dobrej roboty od lat. To nie kwestia administracji czy zachowań użytkowników, to czasy się zmieniły. Zakładam, że podobny temat można by założyć na większości obecnych for internetowych.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×