Jump to content
Sign in to follow this  
dezso

korektaprzebiegu.pl

Recommended Posts

Cóż, proceder niezwykle popularny w naszym kraju. Wiele warsztatów się tym para, jeszcze więcej handlarzy korzysta. Przy dobrym układzie średnie xxx zł do osiągnięcia. Za 300-400 zł sprzedałbym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to człowiek uczy się całe życie. Pierwszą moją myślą było, że cofanie liczników to oszustwo i trudno żeby ktoś był zainteresowany taką domeną.Okazuje się że Polska to taki motoryzacyjny dziki zachód gdzie oficjalnie ludzie reklamują takie usługi. Skoro jarekliczniki.com lub licznikikorekta.pl się nie kryją to i ta domena powinna znaleźć amatora. Nie wezmę się za wycenę ale wygląda na dobrą rejestrację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10gr za 1km, co w prostym rachunku przy aucie z celownikiem w korekcie 100tys daje 1k za domenę  :) 900pln w promocji jak Tobie cofnie .. :P

Domena do sprzedania jak najbardziej, musisz trochę ofert powysyłać bo raczej KK ciebie sam nie znajdzie,ale jak ją pięknie i marketingowo opiszesz to Januszowi z kontenera przy granicy da do myslenia..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się cena w stylu 10gr za km. Oni potrafią i po 200 tys. km cofać. :lol: Tak na marginesie, to cofanie licznika pojazdu zarejestrowanego w Polsce mija się z celem, bo łatwo to można sprawdzić na stronie https://historiapojazdu.gov.pl Z tego co kojarzę, to od kilku lat na przeglądach spisywany jest stan licznika, a skoro teraz tak łatwo to można sprawdzić, to lepiej dla nas. Z drugiej strony auta z zachodu, gdzie "Niemiec płakał jak sprzedawał" to nadal biznes dla tego typu usług, szczególnie przy nowszych autach, gdzie nie wystarczy kolega mechanik i wiertarka.

 

Dziękuję za wszystkie opinie  :)

Edited by dezso

Share this post


Link to post
Share on other sites

trzeba byc niezlym oszolomem aby sie reklamowac taka domena :-) to jest nielegalne...przychodzi podstawiony petent ze skarbowki chcacy cofnac licznik i jestesmy udupieni :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cofanie liczników w Polsce jest legalne. Co innego cofnięcie i sprzedaż takiego auta bez poinformowania klienta, ale wykonawca usługi w obecnym stanie prawnym nie musi się niczego obawiać. Poza tym skarbówka może co najwyżej kontrolować kwestie podatkowe, a nie legalność działalności w ogóle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to człowiek uczy się całe życie. Pierwszą moją myślą było, że cofanie liczników to oszustwo i trudno żeby ktoś był zainteresowany taką domeną.Okazuje się że Polska to taki motoryzacyjny dziki zachód gdzie oficjalnie ludzie reklamują takie usługi. Skoro jarekliczniki.com lub licznikikorekta.pl się nie kryją to i ta domena powinna znaleźć amatora. Nie wezmę się za wycenę ale wygląda na dobrą rejestrację.

 

Cytat ze strony:

UWAGA !!! Pamiętaj, dokonując zmiany wskazań licznika lub innych modułów elektronicznych, należy poinformować o tym przyszłego nabywcę samochodu !!!

Zmiana przebiegu w celu osiągnięcia korzyści majątkowych lub zatajenia prawdziwego przebiegu jest w Polsce zabroniona i karalna. 

Zlecając wykonanie usługi jednocześnie potwierdzasz zaznajomienie się z uwagami powyżej.

 

A to dobre :D Szkoda że nie napisali ze "korekta licznia tylko w celach kolekcjonerskich" hahaha . Wg mnie ciężko będzie ze sprzedażą tej domeny ale życzę powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem domena ma potencjał. Cofanie liczników w polskich autach nie ma sensu bo tak jak zauważył dezso przy przeglądzie jest on spisywany i można to sprawdzić (chyba , że ktoś przed każdym przeglądem korzystałby z takiej usługi).

 

Jakiś czas temu pomagałem szukać auta dla ojca na 6 sprawdzonych aut z zagranicy : dwa miały podrobioną książkę serwisową i cofnięty licznik, dwa auta miały zagubioną książkę serwisową i cofnięty licznik więc jest to dość popularna praktyka. ps. pamiętam minę handlarza jak po telefonie do znajomego który sprawdził mi przebieg oznajmiłem mu, że jest tu "korekta" o 120 tys. km( tłumaczył, że on o tym nic nie wie, przepraszał i prosił żeby policji nie wzywać)

 

Domenę wyceniam w okolicy 500-1000zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×