Jump to content
Sign in to follow this  
vectra74

cyfrowenagrobki.pl

Recommended Posts

Obawiam się, że z uwagi na tradycjonalizm Polaków w zakresie pochówku trend ten w Polsce może się nie przyjąć. Sama kremacja zwłok nadal potrafi wywołać zdziwienie wśród członków rodziny zmarłego, a co dopiero taki pomnik. Kolejna kwestia, to stosunek Kościoła i księży do takich pomników. Opór księży może być trudny do przeskoczenia. W tych warunkach nie wydaje mi się, żeby w perspektywie najbliższych kilku lat ktoś zdecydował się na promowanie takich usług specjalnie pod takim adresem. Nawet jeżeli wprowadzą taką ofertę, to z uwagi na marginalność takich zamówień nie sądzę, żeby zdecydowali się na zakup domeny. Poza tym mam wrażenie, że ta branża średnio się informatyzuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się podoba. Skoro nazwa domeny oznacza produkt to jest szansa że prędzej czy później klient się znajdzie. Aby ten produkt stał się popularny to muszą spaść ceny bo z tego co widzę to taki nagrobek kosztuje 3-5k $. Jak firma zaoferuje proboszczowi % na kościół to i nastawienie się zmieni. Boję się tylko, że cmentarze mogą zacząć wyglądać jak Las Vegas :P  

Share this post


Link to post
Share on other sites

na grob idziemy powspominac itd.... i szczerze mowiac, fajnie by bylo gdyby na lcd przewijaly sie zdjecia zmarlego od lat mlodosci do smierci...lub jakies filmy....kazdy odwiedzajacy powspomina glebiej zmarlego....a juz na pewno taki ktory jest raz na xx lat na tym grobie....sam bym chodzil po grobach znajomych blizszych lub takich z widzenia i z ciekawoscia ogladal ich zdjecia itd... mysle ze to by byla fascynacja na miare naszej klasy... wiele osob byloby ciekawych jak ktos zyl, wygladal itd....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie czy warto czekac z taka domena latami zeby ja sprzedac. Mysle ze minie jeszcze sporo czasu zanim to stanie sie popularne. Nie wiem czy chcialbym zeby tak sie stalo..

 

W kazdym razie powodzenia i oby sie sprzedala! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×