Jump to content
prostek

Jaki program partnerski wybrać?

Recommended Posts

W jakich programach partnerskich działajcie i jakie macie wyniki?

Czy Adsensy mają jeszcze sens? W jakich systemach faktycznie teraz można nieźle zarabiać? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytałem co nieco na temat programów partnerskich i z tego co piszą, adsense to raczej nie jest biznes.

 

Kasa jest na sprzedaży usług finansowych, szkoleń, subskrypcji. Produktów niematerialnych których cena nie jest sumą kosztów lecz wynika ze strategii marketingowej. Np. ludzie oferujący szkolenia kosztujące od kilku tys $ wzwyż, płacą nawet i do 40% prowizji za znalezienie klienta. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie brzmi w teorii, ale czy sam działasz w jakimś konkretnym programie i masz wyniki. Bo o tym, jakie kokosy można zarobić w niektórych przypadkach, to ja już się nie raz naczytałem ;-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, nie mam praktycznego doświadczenia w tej dziedzinie, dlatego podkreśliłem, że opieram się na tym co wyczytałem ;) Co więcej, moje próby zarobienia na programach partnerskich zakończyły się porażką. Do dziś ze łzą w oku to wspominam :) Na moje usprawiedliwienie powiem tylko, że to była wina Fidela Castro :D

 

Ja myślę, że to jest tak, im bardziej się nastawiasz na zrobienie kasy z niczego i próbujesz się dorobić kokosów na programie partnerskim, tym większe prawdopodobieństwo porażki. Jeśli coś robisz dla siebie, dla swojej pasji i przy okazji myślisz czy nie da się na tym zarobić, tym większa szansa na sukces. Najlepszy przykład to blogerzy. Zaczynają pisać o czymś co ich pasjonuje, poświęcają czas i wkładają w to dużo wysiłku, w pewnym momencie ludzie zaczynają doceniać tę pasję i odwiedzać stronę. Wtedy przychodzi moment kiedy można tych ludzi dodatkowo zmonetyzować nie tracąc tej pasji. Jako że bloger i jego strona zyskał sobie szacunek i zaufanie, czytelnicy chętnie korzystają z jego rekomendacji i programy przynoszą duży dochód.

 

Natomiast zbyt często, ludzie biorą się za coś co w ogóle ich nie kręci, próbując ściągnąć tłumy tylko po to żeby im coś sprzedać, nie oferując im zbyt wiele wartości dodanej.  

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczynam od sieci Awin, pewnie wiesz o co chodzi, cały taki system i wiele programów w jednym, bo chyba bawić się w pojedyncze umowy to nie ma sensu. Zgłosiłem się do kilku programów i zaczynam się bawić w testowanie. Nie spodziewam się, że od razu jakieś cudowne efekty uda mi się z tego wyciągnąć, ale zakładam, że z czasem wypracuję z tego jakiś pasywny zysk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedzmy inaczej - szałowego ruchu jeszcze nie ma, ale pracuję nad tym.

Plus taki, że ten ruch jest dosyć konkretny i pochodzi z dochodowej branży.

Więc zakładam, że mimo wszystko będą szanse na jakieś sensowne konwersje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Prowadzę bloga i chciałabym zacząć monetyzować ruch. Pomyśląłam o dołączeniu do sieci partnerskiej ale nie mam pojęcia którą wybrać. Która z nich ma lepszy system, lepszą obsługę, lepsze programy? Zastanawiam się na Awin, ale nie wiem czy to dobry wybór? Macie jakieś doświadczenia? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×