Jump to content
przemek30

e-pizza.pl

Recommended Posts

Domena e-pizza.pl  sprzedana za kwotę wysokie XXXX PLN netto.

 

 

Klient końcowy zgłosił się sam jako pierwszy. Negocjacje były bardzo konkretne i krótkie.

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

sypnie teraz  e- tworami na aukcjach  :P ...gratuluję

 

Według mnie domeny z przedrostkiem "e-" nazwa domeny, "e"nazwa domeny mają potencjał jako zamienniki dla głównych członów i nazw domen. Dobre adresy są w cenie, a przedrostek "e-" pierwotnie odnosi się do internetu i biznesu w sieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 a przedrostek "e-" pierwotnie odnosi się do internetu i biznesu w sieci.

 

przemek to to ja ( i Ty napewno też) doskonale wiem, ale jeszcze kilka lat temu przeczytałbyś w komentarzach do np.wyceny że "e-pizza?!? e-kawa??! jak to przecież nie możesz jej zjeść ani wypić bezposrednio z internetu"..:):) że bez sensu i w ogóle..a tu patrz jak czas weryfikuje poglądy..

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

........a tu patrz jak czas weryfikuje poglądy..

Możesz podać więcej wysokich sprzedaży domen z "e-" ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz podać więcej wysokich sprzedaży domen z "e-" ?

 

Osobiście to:

 

e-diamenty.pl  + eDiamenty.pl

 

e-fitness.pl

 

e-niania.pl  +  eNiania.pl

 

e-lombard.pl

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście to:

 

e-diamenty.pl  + eDiamenty.pl

 

e-fitness.pl

 

e-niania.pl  +  eNiania.pl

 

e-lombard.pl

Z 4 podanych 2 to komplety więc trudno tu mówić o wysokiej sprzedaży domeny z "e-" Pozostałe 2 to były wysokie x.xxx ? bo znalazłem tylko jakieś groszowe sprzedaże tych domen 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z 4 podanych 2 to komplety więc trudno tu mówić o wysokiej sprzedaży domeny z "e-" Pozostałe 2 to były wysokie x.xxx ? bo znalazłem tylko jakieś groszowe sprzedaże tych domen 

 

A komplety to źle ??? Wpisałem pełną sprzedaż jako pakietu, a nie jedną domenę... "więc trudno mówić o wysokiej sprzedaży..."... taka już ludzka natura... zawiść i ciągłe przeinaczanie faktów... Niestety, zawsze zastanawiało mnie to, dlaczego w Polsce tyle niechęci do innych, którzy coś sprzedali, udało im się itp. itd. etc.. Wszystkie ww. domeny należą do klientów końcowych. Nie ujawniam sprzedaży w konkretnych cenach dla KK, dlatego napisałem XXXX.

Tak już jest... ujawnić sprzedaże nazw domen, a zaraz "fala złych opinii, że trudno mówić o wysokich sprzedażach itp" hehe...

Edited by przemek30

Share this post


Link to post
Share on other sites

A komplety to źle ??? Wpisałem pełną sprzedaż jako pakietu, a nie jedną domenę... "więc trudno mówić o wysokiej sprzedaży..."... taka już ludzka natura... zawiść i ciągłe przeinaczanie faktów... Niestety, zawsze zastanawiało mnie to, dlaczego w Polsce tyle niechęci do innych, którzy coś sprzedali, udało im się itp. itd. etc.. Wszystkie ww. domeny należą do klientów końcowych. Nie ujawniam sprzedaży w konkretnych cenach dla KK, dlatego napisałem XXXX.

Tak już jest... ujawnić sprzedaże nazw domen, a zaraz "fala złych opinii, że trudno mówić o wysokich sprzedażach itp" hehe...

Źle odebrałeś mój post :) Cieszę się, że ludziom udaje się sprzedać domeny w wysokich kwotach (ubolewam tylko, że większość nie decyduje się na ich ujawnianie) ! Dociekam bo może warto zainwestować w domeny z "e-" ;)

 

Co do kompletów trudno jest wycenić każdą domenę sprzedając ją w komplecie tak jak sprzedając IDN z nIDN ; "e-" z "e". Czy "e-" lub IDN jest tylko dodatkiem, czy może wartością 1/100. 1/10 kompletu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Źle odebrałeś mój post :) Cieszę się, że ludziom udaje się sprzedać domeny w wysokich kwotach (ubolewam tylko, że większość nie decyduje się na ich ujawnianie) ! Dociekam bo może warto zainwestować w domeny z "e-" ;)

 

Co do kompletów trudno jest wycenić każdą domenę sprzedając ją w komplecie tak jak sprzedając IDN z nIDN ; "e-" z "e". Czy "e-" lub IDN jest tylko dodatkiem, czy może wartością 1/100. 1/10 kompletu....

Hmm... cannot co Ty tam ostatnio ujawniłeś? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... cannot co Ty tam ostatnio ujawniłeś? :)

Zerknij na moje portfolio i zobaczysz, że nie mam czego ujawniać ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×