Jump to content
umberto

Jaki odkurzacz samochodowy

Recommended Posts

Czy ktoś może polecić mały odkurzacz samochodowy? Chciałbym prosić o opinie oczywiście użytkowników takich odkurzaczy. Czy one są w ogóle coś warte? Ja jestem mocno sceptyczny, czy dadzą radę, a cena (mam na oku bardziej takie za 150-250 zł, a nie te poniżej 100 zł) mimo wszystko nie zachęca, żeby ot tak sobie potestować. Czy takie mini-odkurzacze są w ogóle w stanie wyciągnąć piasek, zasuszone błoto, drobniuteńkie kamyki, okruchy po jedzeniu, kawałki lisci i inne drobne zabrudzenia nawnoszone do samochodu? Czy one  w ogóle są w stanie się dostać do różnych zakamarków w samochodzie? Będę wdzięczny za opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moc odkurzaczy samochodowych jest bardzo mała (na pewno w tym przedziale cenowym). Będzie ciężko Ci zebrać małe kamyki, a co dopiero błoto. Kiedyś kupiłem i oddałem bez żalu.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to nie lepiej użyc normalnego przedłużacza ? 

 

a jak mieszkasz na jakims wyższym piętrze to za 200 PLN mozna mieć dość długi przedłużacz :P

Edited by tomon

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to nie lepiej użyc normalnego przedłużacza ? 

 

a jak mieszkasz na jakims wyższym piętrze to za 200 PLN mozna mieć dość długi przedłużacz :P

Jak chcesz posprzątać w domu, to oczywiście zwykły odkurzacz to naturalny wybór. Jak jesteś w trasie i ci się coś rozsypie i żeby cie okruchy nie uwierały w tyłek albo whatever, to raczej gniazdka nie będziesz szukał i mały odkurzacz sie przyda. W sumie to w międzyczasie zrobiłem research na youtube - że też na to wcześniej nie wpadłem - i zdecydowałem się na Black & Decker 12V PAV1205  lub Black&Decker PD1200AV, tylko że ten pierwszy model aktualnie jest niedostępny gdziekolwiek nie sprawdzę. A cena ok 200 zł jest OK (małe dysony kosztują i 1000 zł), w końcu za tyle to można mieć normalny odkurzacz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×