Jump to content
Sign in to follow this  
apes91

ripplecantor.com

Recommended Posts

ripplecantor.com

Cześć,

prosząc o opinie nt wartości mojej domeny pragnę jednocześnie się przywitać, jako, że jest to mój pierwszy post na forum (nie chciałem zaśmiecać forum nowym tematem w sekcji przywitań).

 

Wczoraj zarejestrowałem domenę ripplecantor.com na AM.

 

Dzisiaj otrzymałem ok. 10 maili w języku angielskim z ofertą wykonania logo/strony/aplikacji dla ww domeny, to chyba dobrze wróży ;)

Ciekaw jestem na ile wyceniacie jej potencjał.

 

Z góry dziękuję za sugestie :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dane whois dla osoby prywatnej są ukryte, w przypadku .com są publiczne. Spamerskie firemki korzystają z oprogramowania monitorującego rejestr i zbierają dane o nowych domenach i ich właścicielach. Ja codziennie otrzymuję telefony od nich, muszę zacząć płacić za ukrycie danych w whois.

 

Co do domeny,dlaczego ją zarejestrowałeś?

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega od jakiegoś czasu siedzi w temacie kryptowalut, trochę mnie tym zaraził, a że ja próbuję swoich sił w domenach to padło na akurat taką. Dodatkowo czytałem ostatnio artykuł o tej kryptowalucie, że zyskuje coraz większą popularność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurcze a ja już myślałem, że złapałem Pana Boga za nogi :/ Generalnie temat kryptowalut uważam za bardzo przyszłościowy

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://independenttrader.pl/mania-wokol-bitcoina-i-perspektywy-rynku-kryptowalut.html

 

cytat: "Udział Bitcoina w całkowitej kapitalizacji rynku spadł z 80% do 48% w ciągu niespełna trzech miesięcy. W tym czasie wartość Ethereum wzrosła 11-krotnie, natomiast Ripple – 34-krotnie! Udział tych 2 kryptowalut w rynku wzrósł odpowiednio do 20% i 14,5%"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślałem że ripple cantor to nazwa kryptowaluty a tu chodzi o ripple.

 

Fraza z cantor dla najpopularniejszej waluty bitcoin, to jedynie 143 wyniki. Ta fraza praktycznie nie istnieje. Przygotuj sie na duzo maili ale nie bedą to niestety maile od kupców ;)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Owszem, kantor to po angielsku cantor, pod warunkiem że chodzi o kościelnego śpiewaka. ;-)

Niestety, w znaczeniu placówki wymiany walut, ten wyraz nie istnieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×