Jump to content
cannot

Nowy wygląd forum

Recommended Posts

Mi też się trochę nie podoba. Wygodniej korzysta się z forum po kliknięciu CTR + "-" czyli na 90%.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, apze napisał:

Mi też się trochę nie podoba. Wygodniej korzysta się z forum po kliknięciu CTR + "-" czyli na 90%.

 

Też mam takie odczucia. Wydaje mi się, że w widoku na 100% wszystko jest za duże, jest wrażenie przytłoczenia, jakbym przeglądał stronę z aktywnymi ustawieniami dla osób z problemami wzrokowymi (monitor 15,6, rozdz. 1366, przegl. opera). Ze swojej strony proszę o rozważenie poprawienia wyglądu, tak aby końcowy efekt był taki o jakim mówi @apze

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Zazwyczaj trudno reagujemy na zmiany. Wychodzę z założenia że po prostu się przyzwyczaję i za jakiś czas nie będę mógł sobie wyobrazić innego forum.

 

Propsy dla administracji że im się jeszcze chce robić takie rzeczy dla takich userów jak my.

Share this post


Link to post
Share on other sites
52 minuty temu, Los_Rozrabiakaneros napisał:

można ustawić szerokości kontetnu jak tutaj https://forum.invisionize.pl/ i wszystko bedzie ok ;)

 

Szerokość pól wypowiedzi jest taka sama. Po prostu my mamy prawą belkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, tmi napisał:

 

Szerokość pól wypowiedzi jest taka sama. Po prostu my mamy prawą belkę.

oni też mają prawego sidebara :) 

 

można ewentualnie ustawić szerokość 75% dla rozdzielczości powyżej np. 1200 px, u mnie wtedy wygląda super :) 

.ipsLayout_container {
    max-width: 75%;
}

lub na wspomnianym forum max-width: 1340px;

Edited by Los_Rozrabiakaneros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio było 90% i zrobiliśmy też 90%. Nie ma chyba możliwości ustawiania różnych szerokości dla różnych rozdzielczości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, tmi napisał:

Ostatnio było 90% i zrobiliśmy też 90%. Nie ma chyba możliwości ustawiania różnych szerokości dla różnych rozdzielczości.


Na szczęście jest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

możesz spróbować dodać ten kod do pliku css (dodać na końcu pliku), najpierw chyba trzeba przejść w tryb projektanta w PA  - wygląd -> style i szablony

 

@media only screen and (min-width: 1200px) {
	.ipsLayout_container {
		max-width: 75%;
	}
}

 

tutaj RWD na szybko możesz potestować https://www.w3schools.com/css/css_rwd_mediaqueries.asp

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logowanie.

Mogę się zalogować tylko z "zapamiętaj mnie" Bez tego i anonimowo nie.

Też tak ktoś ma ?

 

Generalnie ładnie. Da się przyzwyczaić.

 

Ale jakieś śmieci zaciągneliście ze starego forum :)

 

"1 punkt ostrzeżenia

 Nie nałożono ograniczeń 

1

 Ostrzeżenie

Przez DawPi, 2 Marzec 2009"

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam informację że przy 1366x768 ciężko się przegląda nawet 80%. U mnie na 1980x1080 jest bardzo dobrze. Ciężko wszystkim dogodzić. Jakieś pomysły?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie na 1366x768 wygląda jak w załącznikach (pierwsze 90%, drugie 100%)

1366 90%.jpg

1366 100%.jpg

Edited by dezso

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minut temu, tmi napisał:

Ciężko wszystkim dogodzić.

Od tego właśnie są media queries. :P
Ale myślę, że projektanci od Invision wiedzą co robią i myślę tak jak @Lateralus, że to kwestia przyzwyczajenia.

Ewentualnie zapytaj o to jeszcze raz, ale za miesiąc, gdy już każdy przywyknie do obecnego wyglądu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, damien napisał:

Ale myślę, że projektanci od Invision wiedzą co robią i myślę tak jak @Lateralus, że to kwestia przyzwyczajenia.

widziałeś ten element ?  nie jestem grafikiem ale kuje mnie to w oczy ;) nie byłbym taki pewien co do tych projektantów 

 

di.thumb.png.b99149c98618a8d8047ef4564712194d.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, damien napisał:

Już jest chyba poprawione, ale 8 czerwca odnosił się do daty rozpoczęcia tematu.

 

Temat jest z 31 marca 2010

 

Ok, już wiem, prawie cała pierwsza strona jest zajęta przez tematy przypięte. Nie dałoby się tego zmienić?

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minut temu, Kangur napisał:

Zazwyczaj zaczynałem przeglądanie forum od kliknięcia w Najnowsza zawartość. Jest szansa na powrót tego odnośnika?

 

To jest ten link, który wyżej wkleiłem, tylko trzeba by z niego usunąć przypięte tematy. Od wczoraj widzę że trochę się zmieniło, niektóre tematy nie są już przypięte, ale pozostałe nadal zajmują górną połowę listy. Przydałoby się coś zmienić w kodzie, aby ich nie było w ogóle, w końcu jeśli nazywa się to sortowanie od najnowszych, to powinno działać zgodnie z opisem.

 

http://di.pl/?sortby=last_post&sortdirection=desc

 

 

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, pb napisał:

 

To jest ten link, który wyżej wkleiłem, tylko trzeba by z niego usunąć przypięte tematy

http://di.pl/?sortby=last_post&sortdirection=desc


Ten a jednak inny. Poza tym siła nawyków każe mi go szukać z prawej strony, pod Szukajką ;)
A jeśli jest zmiana linku, to przekierowanie przez 301 chyba by się przydało.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×