Skocz do zawartości
tmi

Inwestujecie w nieruchomości?

Promowane odpowiedzi

tmi    681

Inwestujecie w lokale komercyjne, mieszkania, domy? Jaka wychodzi wam rentowność i czy macie jakieś dobre porady odnośnie tego tematu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nadobny    32

Ja nie inwestuję jeszcze, ale badam ostatnio taki niepopularny temat jak leasing drobnych nieruchomości typu mieszkania. Jest to stosunkowy nowy temat, a zajmują się nim przeważnie firmy lokalne. Procentowo droższe rozwiązanie od kredytu, ale jak się policzy ile można zyskać na VAT to wygląda atrakcyjnie. Oczywiście w grę wchodzi tylko rynek pierwotny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
banialuka1    471
6 godzin temu, tmi napisał:

Inwestujecie w lokale komercyjne, mieszkania, domy? Jaka wychodzi wam rentowność i czy macie jakieś dobre porady odnośnie tego tematu?

Już kiedyś Ci wspominałem o Mzuri, firma szybko rozwija się i ma się bardzo dobrze. Obecnie opiekują się ponad 2500 mieszkaniami. Ja mam 3 (wszystkie kupione przy ich doradztwie), średnia 9%/rok.

Pozdr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BigDomains    28

9% to baaardzo ladnie. piszac, ze masz 3, masz na mysli ze jestes jedynym wlascicielem 3 mieszkan, czy ta firma to raczej dziala tak, ze skladasz sie z innymi na zakup mieszkan i potem masz 9% z kapitalu (srednio) rocznie z tych 3 mieszkan (ale nie musiales miec kapitalu na zakup 3 mieszkan)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta