Jump to content
krzysiekmat

Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie

Recommended Posts

Chyba nikomu nie trzeba opisywać programu ale dla osób nie wiedzących zarabianie polega na sprzedaży linków na własnych stronach.

Praktycznie wszystkie strony są przyjmowane
Sami ustalamy ceny za link lub pozwalamy aby system nam wycenił, z doświadczenia nie polecam pozwalać aby system sam ustalił.


Minimalna wypłata 50$


Wypłaty na webmoney, paypal inne w przygotowaniu ale można do nich napisać o inną.

Można wybrać możliwość ręcznego lub automatycznego zamieszczania linków, ale wtedy trzeba zainstalować kod umożliwiający automatyzację.
Do WordPress dostępny jest plugin

 

Pewna nowość w systemie to możliwość wykupienia linku na okres 12 miesięcy z przedpłatą w tym wypadku cena ustalona za link jest niższa o połowę, dlatego należy zwrócić na to uwagę ustalając ceny za linki na danej stronie

 

Np ustaliliśmy cenę 1$ ktoś wykupuje link na okres 12 miesięcy otrzymujemy 0.50$


Zarabiamy w $ polecam obejrzeć filmik

 

System w pełni wypłacalny, sprawdzony.

 

http://www.magenet.com czysty link

http://www.magenet.com?key=665f7b21efc635d10424d00ce30dd6180&utm_medium=affiliate Link z refem

 

Zapraszam do rejestracji z reflinka
W razie jakichkolwiek pytań postaram się pomóc.

 

Edited by krzysiekmat
dodanie opisu

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, JereManU napisał:

Łatwo tam sprzedać te linki, tzn. czy jest dużo chętnych do kupna?

 

Wszystko zależy od cen ustalonych przez ciebie.

Ja mam na chwilę obecną około 350 sprzedanych, część wykupiona na miesiąc część na rok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, arve_lek napisał:

Na polskich stronach ? Ile tak mniej więcej za 1 sprzedany link ?

 

Tak na polskich a cena zależy jaką ustalisz, czy strona główna czy podstrona

Edited by krzysiekmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy serwis automatycznie weryfikuje parametry strony ? Np. ruch, majestiseo itp. ?

 

Ile tak mniej więcej za link na stronie głównej, a ile za link na podstronie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minut temu, arve_lek napisał:

Czy serwis automatycznie weryfikuje parametry strony ? Np. ruch, majestiseo itp. ?

 

Ile tak mniej więcej za link na stronie głównej, a ile za link na podstronie ?

 

Tak serwis sprawdza strony i ma własny system rankingu stron i podstron opierający się na wielu czynnikach.

U mnie np. najniższa cena za jeden link na podstronie przy wykupie na 12 miesięcy to 0.08 $ miesięcznie, ale to samemu trzeba przetestować różne ceny. Co do głównych stron wiadomo ceny odpowiednio wyższe.

 

Edited by krzysiekmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Długo jesteś w ich programie, google nie nakłada kar ? Czy po instalacji wtyczki na wp nie dzieją się "dziwne rzeczy"? Jak wygląda filtrowanie tych linków tz. czy można je ręcznie akceptować bo raczej kiepsko jak by się linkowało do +18 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 2.08.2017 o 11:33, cannot napisał:

Długo jesteś w ich programie, google nie nakłada kar ? Czy po instalacji wtyczki na wp nie dzieją się "dziwne rzeczy"? Jak wygląda filtrowanie tych linków tz. czy można je ręcznie akceptować bo raczej kiepsko jak by się linkowało do +18 ?

 

Od przeszło pół roku i nic się nie dzieje, co do wtyczki zrezygnowałem nie używam bo też stosuje kod samemu wpisany, co do linków możesz odmówić umieszczenia masz przycisk Refuse to jak masz w automacie a jeśli masz ręczne umieszczanie linków nie automat po prostu nie instalujesz i odmawiasz.

Masz też coś takiego jak Ads Blacklist i tam umieszczasz link który nie chcesz aby był Ci proponowany i na której z twoich stron bo może na innej jesteś skłonny go zaakceptować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Magenet wiadomo nie bardzo dobre opinie od swoich klientów. W wyszukiwarce Google można znaleźć dość negatywnego o nich.

W ciągu ostatnich dwóch lat liczba zamówień z nich spadło niemal do 0. Na początku roku ich zakazanej ustalać własne ceny na linki, a ostatnio bez mojej wiedzy zmienił cenę na moich stronach.

System jest wyraźnie tendencyjne i sprzedaje głównie linki do niektórych z ich stron. Inne wyjaśnienie tych zmian, nie mogę znaleźć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, fox85 napisał:

 Magenet wiadomo nie bardzo dobre opinie od swoich klientów. W wyszukiwarce Google można znaleźć dość negatywnego o nich.

W ciągu ostatnich dwóch lat liczba zamówień z nich spadło niemal do 0. Na początku roku ich zakazanej ustalać własne ceny na linki, a ostatnio bez mojej wiedzy zmienił cenę na moich stronach.

System jest wyraźnie tendencyjne i sprzedaje głównie linki do niektórych z ich stron. Inne wyjaśnienie tych zmian, nie mogę znaleźć.

 

Nie mogę tego potwierdzić, na razie nie mam zastrzeżeń jedynie ceny na stronach głównych się zmieniają po ponowne indeksacji i wtedy trzeba zaktualizować ustawienia cen dla stron.

 

Spadek zamówień może podyktowany za wysokimi cenami taki rynek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Zobacz angielskich forach na temat marketingu internetowego.

Proponowane ceny nie są rynkowe. Kupujący widzi inną cenę. Oni sprzedają te linki poprzez jej innej usługi 3 razy droższe, zabrać większość wpływów z odniesieniem. Fakt ten ukrywając klientów magenet. Ukrywanie prawdziwych kontaktów tej organizacji, inne szczegóły współpracy.

Głównym celem - sieci sprzedaży witryn i PBN, które należą do firmy.
I dokonać takich ustaleń na temat ostatnich zmian i bardzo małych sprzedaży później.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 9.08.2017 o 10:43, fox85 napisał:

 Zobacz angielskich forach na temat marketingu internetowego.

Proponowane ceny nie są rynkowe. Kupujący widzi inną cenę. Oni sprzedają te linki poprzez jej innej usługi 3 razy droższe, zabrać większość wpływów z odniesieniem. Fakt ten ukrywając klientów magenet. Ukrywanie prawdziwych kontaktów tej organizacji, inne szczegóły współpracy.

Głównym celem - sieci sprzedaży witryn i PBN, które należą do firmy.
I dokonać takich ustaleń na temat ostatnich zmian i bardzo małych sprzedaży później.

 

Troszkę mnie dziwi to co piszesz. Czy jakbyś miał taką stronę działałbyś za darmo?

Chyba najważniejsze że są wypłacalni, masz innych do wyboru jak seopilot i kilka innych

 

A jak ustalasz wysokie ceny za link nie dziw się że nie masz zamówień, sam pewnie wolałbyś kupić za parę groszy link na stronach głównych i dobrych stronach

Edited by krzysiekmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak dla potwierdzenia system działa i płaci

text.png.006546aefe85a92fbfb3e2c8ed998401.png

 

Zmieniły się linki do strony

 

https://www.magenet.com/?ref=referral&ref_type=direct&ref_id=665f7b21efc635d10424d00ce30dd618&ref_item=3  link z refem

 

https://www.magenet.com czysty link

 

A na tej stronie można kupować linki z tego systemu

 

https://www.linksmanagement.com/?ref=referral&ref_type=direct&ref_id=665f7b21efc635d10424d00ce30dd618&ref_item=3  link z refem

 

https://www.linksmanagement.com czysty link

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@krzysiekmat A pamiętasz Backlinks.com za czasu kiedy był PR ? Tam z jednej domeny mogłeś wyciągnąć znacznie więcej. To były czasy ... Dzisiaj nie warto brać udziału w żadnym publicznym systemie i dlatego takowe nie powstają. Ale to nie znaczy iż nie istnieją ;)

 

Backlinks.com zrobił ten sam błąd co Magenet, albowiem DA ma zerową użyteczność dla osoby która zna SEO albowiem DA bazuje na starym PR który diamentralnie się różni od nowego algorytmu PR którego Google obecnie używa.

 

Do tego Magenet bierze pod uwagę rzeczy o zerowej przydatności:

 

- Number of pages on your site indexed by Google

- SB Rank for your site’s pages (the metric based on DA (domain authority) and PA (page authority)

 

To raczej powrót do epoki kamienia łupanego niż mówienie o SEO. Że już nie wspomnę iż każdego dnia wygasa tysiące domen o wysokim DA które dla Google mają zerową wartość.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minut temu, Domeniacz napisał:

@krzysiekmat A pamiętasz Backlinks.com za czasu kiedy był PR ? Tam z jednej domeny mogłeś wyciągnąć znacznie więcej. To były czasy ... Dzisiaj nie warto brać udziału w żadnym publicznym systemie i dlatego takowe nie powstają. Ale to nie znaczy iż nie istnieją ;)

 

Backlinks.com zrobił ten sam błąd co Magenet, albowiem DA ma zerową użyteczność dla osoby która zna SEO albowiem DA bazuje na starym PR który diamentralnie się różni od nowego algorytmu PR którego Google obecnie używa.

 

Do tego Magenet bierze pod uwagę rzeczy o zerowej przydatności:

 

- Number of pages on your site indexed by Google

- SB Rank for your site’s pages (the metric based on DA (domain authority) and PA (page authority)

 

To raczej powrót do epoki kamienia łupanego niż mówienie o SEO. Że już nie wspomnę iż każdego dnia wygasa tysiące domen o wysokim DA które dla Google mają zerową wartość.

 

 

 

Ale to nie znaczy że nie można zarobić na swoich stronach lub blogach ( nie robiąc nic)

 

What is SB Rank?

As far as Google PageRank is outdated, we have developed our own metric – SB Rank based on site’s DA and PA. It is calculated by the formula: PA+(DA/5) – for sites not included in Alexa Top 100 rankings. In such instance, SB Rank equals only page authority metric.

Edited by krzysiekmat

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minut temu, krzysiekmat napisał:

Ale to nie znaczy że nie można zarobić na swoich stronach lub blogach ( nie robiąc nic)

 

Zgadzam się z Tobą. Dziś za sprawą PP możesz wycisnąć znacznie więcej niż na linkach, natomiast publikując linki na swoim (zakładam dobrym blogu) narażasz się na to iż za chwilę nie będziesz mógł go znaleźć w Google.

 

Ponadto ani AlexaRank ani DA nie jest wyznacznikiem użyteczności danej miejscówki dla SEO, innymi słowy wartością linka. Ponieważ bez trudu i za parę groszy można znaleźć domeny o wysokim DA - jest bardzo duża konkurencja. A AlexaRank jest prosty do manipulacji tak samo jak i DA. I stąd mamy taką a nie inną sytuację.

 

Więc teraz możesz do swych zasobów dodać Backlinks.com który obecnie działa również na DA, a płacą systematycznie. Wiem bo kiedyś byłem jednym z największych dostawców stron z PR dla tego systemu.

 

Tak czy owak życzę powodzenia :)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minut temu, Domeniacz napisał:

 

Zgadzam się z Tobą. Dziś za sprawą PP możesz wycisnąć znacznie więcej niż na linkach, natomiast publikując linki na swoim (zakładam dobrym blogu) narażasz się na to iż za chwilę nie będziesz mógł go znaleźć w Google.

 

 

 i tu się mylisz !

Pierwszy link sprzedany u nich December 21, 2016 03:48

I do tej pory nie zanotowałem żadnego złego wpływy na domenę ( nie powiem też tak sądziłem)

ale po takim doświadczeniu mogę stwierdzić że niema to wpływu na domenę aż tak drastycznego

 

Cytat

How will selling ads through MageNet affect my sites?

It will not affect your sites’ rankings / Google AdSense / traffic / sales / sign ups / effectiveness of your sites or anything else. Feel free to sell any other ads from your sites (including Google AdSense). Selling ads through MageNet does not violate Google AdSense policy or any other policies, rules or regulations online or offline.

 

Też to czytałem i stwierdziłem że pewnie po jakimś czasie będzie miało wpływ lecz po 3 latach w programie zmieniłem zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@krzysiekmat To że obecnie nie zanotowałeś takiego wpływu nie znaczy iż będzie tak do końca życia. Kiedyś na przytoczonym Backlinks.com również nie notowałem żadnego złego wpływu do czasu kiedy za sprawą jego popularności został trafiony przez Google. I dlatego NIGDY nie warto ładować w podobne systemy wartościowych stron.

 

Na wartościowych stronach zarabia się dzisiaj w PP i to naprawdę solidne kwoty, szczególnie jeśli mówimy o rynku anglojęzycznym z wyłączeniem biednych państw jak np. Indie. MFA również poszło do lamusa, gdzie parę lat wstecz można było na MFA robić niezłe dochody.

 

Natomiast jeśli dla Ciebie takie ryzyko jest OK i wolisz babrać się groszami, to owszem - sprzedaż linków jest po prostu pewnym punktem na drodze Twojego doświadczenia. Wcześniej czy później dojdziesz do tego co tutaj Ci napisałem.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minut temu, Domeniacz napisał:

@krzysiekmat To że obecnie nie zanotowałeś takiego wpływu nie znaczy iż będzie tak do końca życia. Kiedyś na przytoczonym Backlinks.com również nie notowałem żadnego złego wpływu do czasu kiedy za sprawą jego popularności został trafiony przez Google. I dlatego NIGDY nie warto ładować w podobne systemy wartościowych stron.

 

Na wartościowych stronach zarabia się dzisiaj w PP i to naprawdę solidne kwoty, szczególnie jeśli mówimy o rynku anglojęzycznym z wyłączeniem biednych państw jak np. Indie. MFA również poszło do lamusa, gdzie parę lat wstecz można było na MFA robić niezłe dochody

 

 

 

Nie zanotowałem wogóle przez ostatnie 3 lata i doskonale wiesz że pod takie serwisy tworzy sie specjalne strony tak jak i dla seopilota.

Ale i na normalnych blogach czy serwisach robiąc to mądrze można spokojnie sobie dorobić ;)

Edited by krzysiekmat

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, krzysiekmat napisał:

...takie serwisy tworzy sie specjalne strony tak jak i dla seopilota.

Ale i na normalnych blogach czy serwisach robiąc to mądrze można spokojnie sobie dorobić ;)

 

SeoPilot to był typowy strzał w stopę, albowiem miał linki dofollow i napis iż pochodzą z SeoPilota. Więc szybko zakończył swoją działalność. Wtedy co wszyscy kotłowali się w 10 polskich SWL-ach i liczyli "site" ja działałem sobie spokojnie w backlinks.com na wygasłych domenach z wysokim PR.

 

Dla mnie "normalny blog" to taki który jest w AlexaRank 100K a na takim możesz zarobić przez PP znacznie wyższe kwoty niż ze sprzedaży linków ryzykując przy tym utratę sporych dochodów z PP. Oczywiście nie mówię tutaj o polskim rynku PP, albowiem jest zbyt mały aby się nad nim pochylać a dobrych miejscówek na linki jest mało.

 

Spójrz w przyszłość zamiast "odgrzewać kotlety". Gdyż pomimo iż wciąż one działają - zysk jest znikomy, a są znacznie lepsze i bardziej dochodowe rozwiązania ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

Spójrz w przyszłość zamiast "odgrzewać kotlety". Gdyż pomimo iż wciąż one działają - zysk jest znikomy, a są znacznie lepsze i bardziej dochodowe rozwiązania ;)

 

Troszkę Cie nie rozumie @Domeniacz ja Cie nie prosiłem o radę a jeśli znasz bardziej dochodowe rozwiązania to podziel się na forum

 

A kotleta nie odgrzewam bo to wciąż działający serwis na co wkleiłem dowód wypłaty, odgrzewałbym zachęcając do backlinks.com bo to już dawno temu było i o tym zapomniałem.

 

Sam piszesz "ja działałem sobie spokojnie w backlinks.com na wygasłych domenach"  nabyłeś doświadczeń daj innym niech wybiorą co im pasuje

 

A ty masz tyle doświadczenia załóż temat i podziel się wiedzą a nie tylko odgrzewasz kotleta backlinks.com

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarówno backlinks.com jak i magenet.com to odgrzane kotlety bazujące na DA. Po prostu dziwie się iż ktoś się tym jeszcze zajmuje i wytłumaczyłem też dlaczego ich czasy świetności mamy za sobą. Nie widzę też żadnego problemu jeśli Tobie one odpowiadają  i nikomu przecież nie zabraniam korzystać czy z jednego czy drugiego. Więcej luzu Krzychu ;) 

 

Ponadto podpowiedziałem Ci: PP

Ale nie oczekuj iż podam na tacy wszystko a Ty po prostu zgarniesz $$

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×