Jump to content
krzysiekmat

Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie

Recommended Posts

1 minutę temu, krzysiekmat napisał:

Tak myślałem

 

Jak widzisz na tym forum nawet mało kto podaje za ile sprzedał domenę a Ciebie Krzysztof dziwi taka oczywistość. Ponadto nie znam Twoich umiejętności SEO, nie wiem w czym jesteś dobry etc etc. A prawda jest taka iż jeśli jesteś słaby w danym temacie, Twój blog (albo inna strona) nie uzyska popularności a tym samym wysokiego zysku w PP. Ponadto sam napisałeś iż nie oczekujesz porady bo chcesz dojść do wszystkiego sam. Popieram, albowiem sam również zaczynałem od zera i absolutnie nikt nie wskazał mi nawet kierunku bez podania linka z PP

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

Ponadto sam napisałeś iż nie oczekujesz porady bo chcesz dojść do wszystkiego sam.

 

Gdzie to napisałem? Chyba za dużo myśli na raz.

 

Cytat

@Domeniacz ja Cie nie prosiłem o radę

 

Mądry człowiek zakończyłby pisanie w czyimś temacie bo to jest nie istotne. każdy ma własny rozum i skorzysta lub nie z systemu ja tylko podaję tutaj że taki system istnieje działa i płaci i chyba to jest najistotniejsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@krzysiekmat Podałem Ci backlinks.com który również działa i zapewne płaci albowiem działałem w nim przez parę lat. Jeśli masz domeny z DA to możesz podnieść swoje dochody. Zamiast podziękować to spinasz się niepotrzebnie.

 

Do tego wskazałem Ci kierunek: PP na rynku anglojęzycznym, to znów zamiast podziękować masz tylko pretensje. I na koniec oczekujesz iż wyjmę ze swojego portfela i włożę do Twojego, abyś czasem się nie przemęczył. Czy w/g Ciebie takie postępowanie jest OK ?

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Podałem" "działałem w nim przez parę lat" "zapewne płaci" nic konkretnego nie wniosłeś do tematu

 

Jak dla mnie wszystko to nie istotne i niema związku z tematem, a dziękować nie mam za co bo nic konkretnego nie napisałeś tylko hasła jakich wiele w internecie. I na tym zakończę bo do niczego to nie prowadzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minut temu, krzysiekmat napisał:

"Podałem" "działałem w nim przez parę lat" "zapewne płaci" nic konkretnego nie wniosłeś do tematu

 

No tak, linka partnerskiego nie wniosłem to fakt.

I ten fakt Cię boli.

 

Podałem Backlinks.com zupełnie bezinteresownie.

A to że nie miałem żadnego problemu z płatnościami przez parę lat ma tu kluczowe znaczenie a nie było to jakieś śmieszne $200 którymi się tak podniecasz.

 

Ponadto z tego co widzę, obecnie obie strony są równie popularne w/g AlexaRank

Dlatego jedni wybiorą jedną stronę inni drugą i każdy będzie mógł porównać sam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Domeniacz napisał:

Ponadto z tego co widzę, obecnie obie strony są równie popularne w/g AlexaRank

Dlatego jedni wybiorą jedną stronę inni drugą i każdy będzie mógł porównać sam.

 

 

Dokładnie ! I po to takie tematy się zakłada, aby ludzie mieli wybór i w ogóle wiedzieli że takie coś istnieje, a na temat Backlinks.com nie piszę bo nie wiem czy działa czy płaci a kiedyś to było kiedyś. Troszkę by było nie fer polecić komuś coś o czym się na chwilę obecną nic nie wie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, krzysiekmat napisał:

 

Dokładnie ! I po to takie tematy się zakłada, aby ludzie mieli wybór i w ogóle wiedzieli że takie coś istnieje, a na temat Backlinks.com nie piszę bo nie wiem czy działa czy płaci a kiedyś to było kiedyś. Troszkę by było nie fer polecić komuś coś o czym się na chwilę obecną nic nie wie.

 

Firma się nie zmieniła, a ponadto w czasach ich świetności byli w Alexa top 5.000 a to wiele znaczy. Więc obecna popularność Backlinks.com to tylko szczątki z tego co było kiedyś. Generalnie zarobki na DA to również szczątki z tego co można było wycisnąć z PR. Tyle że PR dawał realne wyniki w SERP w przeciwieństwie do DA Moz-a

 

Np. kiedyś na aukcjach Godaddy było ~ 2,000 domen z PR > 0

Dziś z DA > 0 jest ponad 20,000 a więc 90% to kompletny shit.

 

Dodając do tego zmianę algo, z tych 10% może z 2% ma naprawdę wartość. I nie znajdziesz tych domen za pomocą DA Moz-a

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×