Jump to content
Stolmet

AfterMarket / Dropped.pl Brak kontaktu

Recommended Posts

Witam

 

Mam bardzo ważną sprawę do załatwienia, mianowicie adres domeny firmy został wykupiony przez Dropped.pl

Na Whois pokazuje, iż są oni aktualnymi posiadaczami adresu domeny, nie jest ona jednak dostępna do odkupienia

Kontakt poprzez tickety - brak jakiegokolwiek odzewu

 

Sytuacja z przejęciem domeny wynikła około 3 tygodni temu

 

Bardzo proszę o rady bądź odpowiedzi

z góry dziękuję za pomoc

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena najprawdopodobniej została przechwycona przez jednego z użytkowników AfterMarket.pl, spróbuj skorzystać z tego formularza: https://www.aftermarket.pl/domaincontact.php?name=nazwadomeny.pl (podmieniając na końcu nazwę domeny na tą, która Cię interesuje). Formularz służy do kontaktu z obecnym Abonentem domeny utrzymywanej w Dropped/AfterMarket.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jarek17 Dziękuję za radę jednak wielokrotnie wysyłałem wiadomości tym kanałem komunikacji i również natrafiam na 0 kontaktu

Bardzo zależy mi na odzyskaniu tej domeny ponieważ służy ona do sprzedaży i posiadamy wiele klientów składającej przez nią zamówienia

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Stolmet napisał:

@Jarek17 Dziękuję za radę jednak wielokrotnie wysyłałem wiadomości tym kanałem komunikacji i również natrafiam na 0 kontaktu

Bardzo zależy mi na odzyskaniu tej domeny ponieważ służy ona do sprzedaży i posiadamy wiele klientów składającej przez nią zamówienia

 

To jeszcze napisz co za wiadomości wysyłałeś, bo jeśli były to żądania zwrotu "waszej" domeny to raczej nie spodziewaj się odpowiedzi. Napisz jeszcze raz, bądź miły i sympatyczny, a przede wszystkim podaj miłą i sympatyczą kwotę jaką jesteś gotów zaoferować za tę domenę. Ta kwota ma być miła i sympatyczna dla właściciela domeny, nie dla ciebie. U ciebie powinna powodować skręt kiszek i biegunkę :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

@przemowild Chodzi o stronę firmową i niegrzecznym z Twojej strony jest zakładać, iż wiadomości w stronę posiadacza były ofensywne jeżeli jesteśmy na poziomie dawania sobie rad.

Uzyskałem już składną pomoc od jednego z użytkowników którzy zechcieli pomóc nie pisząc w imię powiedzenia "powiedział co wiedział", w każdym razie dziękuję za udzielenie się w temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale foch. Przyszedłeś tutaj prosić o poradę, więc się nie nie dziw, że ci jej udzieliłem. Nie zdołałeś dostrzec mądrości :) płynącej z moich słów więc ci to wytłumaczę prosto i po chłopsku.

 

Skoro nowy właściciel zignorował twoje wiadomości i ma cię w nosie to znaczy że:

1. Nie jest zainteresowany jej sprzedażą ( mało prawdopodobne. Zależy od kwoty)

2. Myszy mu zjadły klucz do skrzynki mailowej albo porwało go ufo ( i żadna nasza porada nie pomoże)

3. Uznał że nie jesteś potencjalnym kupcem i rozmowa z tobą to strata czasu. 

 

Moja porada zatem jest jedyną jakiej potrzebujesz. Złóż ofertę i pokaż że jesteś poważnie zainteresowany zakupem. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez jaki formularz się kontaktowałeś z obecnym abonentem domeny skoro adres przekierowuje na parking a tam brak kontaktu, przynajmniej nie zauważyłem?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×