Jump to content
marekprive

TrekkingLight.pl

Recommended Posts

Moim zdaniem ninja. Marka skarpet. Ta domena jest tak niszowa, że  Mongolski Gardłowy Rap to przy niej mainstream.

Masz jakieś skrzywienie na punkcie lekkości ( vide: ultralekki.pl). Ja rozumiem, że specjalizacja jest ważna, ale chyba nie do tego stopnia.  

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok @grimreaper, "chyba nie do tego stopnia", ale dzien dzisiejszy mam juz 3 oferty na ultralekki, moze nie urywa dupy ale są. Tego nigdy nie wiesz. FYI, z uwagi na brak wolnej trekkinglight.pl zarejestrowano kiedyś pod sklep www trekkinglite.pl jako alternatywę light - lite. Nie ograniczaj sie do wpisania w google trekking lite. Bo to znaczenie duzu bardziej szerokie niz marka skarpet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasne, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka :D

 

Ultralekki.pl zarejestrowana w AM 5 dni temu a już zostałeś zasypany ofertami? Aftermarket.pl pokazuje 0 ofert na tą domenę. Może ci się przyśniły te oferty? Tak, na pewno przez forum te oferty albo od sąsiada...

 

TrekkingLight.pl zarejestrowana wczoraj a TrekkingLite.pl w 2013. Zero danych na temat istnienia domeny TrekkingLight.pl wcześniej. A fraza trekking lite daje więcej wyników wyszukiwania niż light co sugeruje że chętniej używa się lite i twoja teoria jest nieprawdziwa.

 

Podsumowując, to jedna z dziesiątek wariacji trekkingu. Nie otrzymasz tutaj wyceny na wysoce wyspecjalizowane domeny bo trzeba być ekspertem który zna się na tej dziedzinie i potrafi oszacować jej potencjał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

13 godzin temu, marekprive napisał:

ok @grimreaper, "chyba nie do tego stopnia", ale dzien dzisiejszy mam juz 3 oferty na ultralekki, moze nie urywa dupy ale są...

 

I wtedy się obudziłeś i poszedłeś na 7 do roboty...

:)

 

TrekkingLight.pl - 0 zł

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

@przemowild a ja siedze na aftermarket i czekam az łaskawy inwestor przyjdzie wlasnie tutaj i zakupi ... zakładam, że tak robisz, zajebiście, ja szukam klientów aktywnie poza aftermarket i nie mam potrzeby opowiadać, ze mam oferty jak nie mam, skoro mam to mam (wystarczy trochę znać rynek branży turystycznej, narciarskiej etc - ale jestes na tyle arogancki w swoim doswiadczeniu w sprzedaży domen, ze do glowy ci nie przychodzi ten kanał odbioru, klapki na oczach i rutyna, brak świeżego spojrzenia na rynek). Na freeriderzy.pl, tez mi ktorys z Was dawal zero zł ... poszła za najwyższe xxx tydzien temu. 

@Bazyli na 7 rano to ja co najwyżej wstaję na ryby. Ale wyczuwam, ze znasz dobrze ból codziennej orki w biurze od 7 rano. 

Bardzo dziękuję za Wasze komentarze. Pomocne i typowo polskie :)   
 


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to możesz sprzedać każdą ze swoich domen za miliony. 

Nasze oceny są subiektywnymi ocenami i jak każdy możemy się mylić. Poza tym historia już wielokrotnie pokazała że w domenach działa często przysłowie...Niejedna potwora znajdzie swego amatora...

Zauważyłem jeszcze jedną przypadłość uwidaczniającą się szczególnie wśród nowych użytkowników. Mianowicie, ilością otrzymywanych ofert na swoje domeny przewyższają o niebo posiadaczy bardzo dobrych domen generycznych itp....

Dziwna to i wciąż utrzymująca się przypadłość.

 

Wstawanie na 7 to żaden wstyd.

Tyle że ja wstaje na 6 bo o tej godzinie moje psy wychodzą na spacer....

I zapewniam Ciebie że wstawanie o tak wczesnych godzinach w miejscu w którym mieszkam jest czystą przyjemnością, nie każdemu daną...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie fapuje sie tym ile otrzymuje ofert, bo nie otrzymuje ich prawie wcale, nie planuje sprzedawać za miliony, tylko za tysiące albo setki. Jestem zielony w domenach, mam sporo gówna i sporo IMO fajnych nazw. Niektore trzymam od lat i postanowilem sie ich pozbyc, a siedzac w branzy turystyki kwalifikowanej mam swoje intuicyjne podejscie do sprawy stad ultralekki czy trekkinglight, ktore dla was są ninja warte zero, moga byc jak to napisales powyzej "Niejedna potwora znajdzie swego amatora" w branży turystyki UL. Co do ofert na ultralekki.pl to jedziecie po mnie jak szmaciarz z koniem (bo wydaje sie Wam, ze sprawdzenie ofert na aftermarket jest wyznacznikiem wszystkiego) a ja na dzien dzisiejszy po wyslanych 16 ofertach b2b mam 3 zainteresowanych z całkiem fajnego rynku samolotow ultralekkich. Ale pytanie bylo odnosnie trekkinglite choc dojeżdżacie mnie za ultralekki ... ;) no bez sensu. Co do wstawania wczesnie rano, jestem zapalonym spiningistą, nie mam problemu ze wstawaniem i nie mam problemu z budzeniem sie w lesie. Nie musze rozpoczynac roboty o 7 rano, mam to szczescie, ze mam wolne poniedzialki i startuje w południe, takze pls zamiast byc typowym Polakiem w komentarzach zluzujcie gacie i zamiast wysmiewac czy j*bać kogoś zacznijcie się zachowywać jak profesjonaliści, ktorymi przecież jesteście (chyba, że nie jesteście), wiec po co te prywatne wycieczki? 

Miłego dnia. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

marekprive

 

poprosileś o coś w tym wątku. I już po wystawieniu pierwszej oceny zacząłeś polemizować. Nie Ty pierwszy i nie ostatni,  bo wiadomo, że każdy kto stawia pierwsze kroki ma nadzieję na inne słowa.

 

Przyjmij je z pokorą.

 

I nawet nikt nie będzie Cię tutaj cisnął :D na kolejny temat, ktory poruszyłeś a mianowicie domen, które trzymasz od lati postanowileś się ich pozbyć .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie szkoda Ci czasu na takie dyskusje? Sam doskonale wiesz, że wyceny to wróżenie z kuli i nie wiadomo, co odbije KK. Przy sprzedaży tej domeny cieszyłbym się z każdej kwoty powyżej 50 zł.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 18.07.2017 o 17:45, emsu9 napisał:

Nie szkoda Ci czasu na takie dyskusje? Sam doskonale wiesz, że wyceny to wróżenie z kuli i nie wiadomo, co odbije KK. Przy sprzedaży tej domeny cieszyłbym się z każdej kwoty powyżej 50 zł.

szkoda, ale chyba po to jest ta grupa na forum tak ?
To ze 90% userow to klasyczne polskie trolle nie zmienia faktu, ze raz na jakis czas pojawia sie tu ktos rozsadny z konkretną wypowiedzią ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie bez wartości.

 

Edit.

Domena i Twoje posty. 90 % userów na tym forum to właśnie nie trolle...

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maku Maku ok, twój punkt widzienia.  Moj jest taki, że nie trollowe komentarze mogę tu policzyć na palcach nie dwóch a jednej dłoni (mowa o odpowiedziach do moich postów, niedoświadczonego zawsze należy dojechać, taki polski standard). Natomiast komentarzy merytorycznych, z których można coś wyciągnąć, czegoś się nauczyć, znaleźć jakiś kierunek, podpowiedź jest jak na lekarstwo, i tym stylem cechuje się w odpowiedziach na moje posty chyba jedynie człowiek pod pseudonimem @saledomain, bo odpowiedzi w stylu "nie wiem czy bym chciał za darmo" to raczej nie są żadne odpowiedzi. 

Miłego dnia Maku Maku. 
Pozdrawiam. 
Marek. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×