Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

smogwawelski    22

Sedo mocno ociagalo sie z przeprowadzeniem transakcji wiec poszla przez zwykle dogadanie sie. Najpierw przelew potem authinfo. Masz prawo myslec ze sciemniam ale nie mam potrzeby tego robic. Docen, ze dziele sie informacja a nie kisze sprzedazy.. ;)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
przemowild    415

Byłeś bardzo tajemniczy i nie chciałeś zdradzić nazwy domeny kiedy o niej rozmawialiśmy. A szkoda bo mógłbyś na niej zarobić kilka razy więcej :) Powiedziałbym ci, że ten sam klient kupił ostatnio od keyworda mahjong.pl oraz pasjanse.pl. Nie wiem za ile ale wiem że keyword odrzucił oferty na 7000 EUR za każdą z nich. Skoro je sprzedał to znaczy że klient zapłacił za nie więcej niż 14000 EUR....

Edytowane przez przemowild
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
szmiko    161

Nie psuj mu humoru. Solitaire to nie mahjong, czy pasjanse. Moim zdaniem kwota bardzo dobra. A gdybać to sobie można...

Edytowane przez szmiko
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
smogwawelski    22

Wiedziałem o sprzedażach keyworda i negocjacje zaczynałem od dużo większych kwot ;) To ja się do niego zgłosiłem więc wiedział, że mi zależy a jak twierdził nie potrzebuje więcej polskich końcówek.  Mimo wszystko jestem zadowolony jak na początek przygody z domenami :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
przemowild    415
1 minutę temu, szmiko napisał:

Nie psuj mu humoru. Solitaire to nie mahjong, czy pasjanse. Moim zdaniem kwota bardzo dobra. A gdybać to sobie można...

A może masz i rację. Nie chcę mu psuć humoru. Kto wie co by było. Najważniejsze że kasa jest. Gratulacje anyway :)

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Icebreaker    219

bardzo fajna sprzedaż.

Zamiast psuć koledze humor sami pokażcie swoje sprzedaże za miliony.

Mega ROI i czego chcieć wiecej od początku z biznesem domenowym?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jazz    79
21 godzin temu, smogwawelski napisał:

Pierwsza fajniejsza sprzedaz w moim wykonaniu. Sprzedana za srednie/wysokie x.xxx klientowi zagranicznemu.

Pozdrawiam! 

Gratulacje

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
saledomain    48
Dnia 15.07.2017 o 14:21, smogwawelski napisał:

Wiedziałem o sprzedażach keyworda i negocjacje zaczynałem od dużo większych kwot ;) To ja się do niego zgłosiłem więc wiedział, że mi zależy a jak twierdził nie potrzebuje więcej polskich końcówek.  Mimo wszystko jestem zadowolony jak na początek przygody z domenami :)

Staraj się teraz nie wpaść w szał zakupowy domen wątpliwych ;) Istnieje czasami taki syndrom:) Ale gratki, mnie też cieszyła w sumie może nie jako pierwsza sprzedana, ale któraś domena sprzeda za xx xxx:) Fajne uczucie:)

Pozdrawiam,

saledomain

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta