Jump to content
smogwawelski

Solitaire.pl

Recommended Posts

Sedo mocno ociagalo sie z przeprowadzeniem transakcji wiec poszla przez zwykle dogadanie sie. Najpierw przelew potem authinfo. Masz prawo myslec ze sciemniam ale nie mam potrzeby tego robic. Docen, ze dziele sie informacja a nie kisze sprzedazy.. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

nie twierdze, ze sciemiasz ze sprzedaza, ale po co te x xxx, wal prosto

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłeś bardzo tajemniczy i nie chciałeś zdradzić nazwy domeny kiedy o niej rozmawialiśmy. A szkoda bo mógłbyś na niej zarobić kilka razy więcej :) Powiedziałbym ci, że ten sam klient kupił ostatnio od keyworda mahjong.pl oraz pasjanse.pl. Nie wiem za ile ale wiem że keyword odrzucił oferty na 7000 EUR za każdą z nich. Skoro je sprzedał to znaczy że klient zapłacił za nie więcej niż 14000 EUR....

Edited by przemowild
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie psuj mu humoru. Solitaire to nie mahjong, czy pasjanse. Moim zdaniem kwota bardzo dobra. A gdybać to sobie można...

Edited by szmiko
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiedziałem o sprzedażach keyworda i negocjacje zaczynałem od dużo większych kwot ;) To ja się do niego zgłosiłem więc wiedział, że mi zależy a jak twierdził nie potrzebuje więcej polskich końcówek.  Mimo wszystko jestem zadowolony jak na początek przygody z domenami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, szmiko napisał:

Nie psuj mu humoru. Solitaire to nie mahjong, czy pasjanse. Moim zdaniem kwota bardzo dobra. A gdybać to sobie można...

 

A może masz i rację. Nie chcę mu psuć humoru. Kto wie co by było. Najważniejsze że kasa jest. Gratulacje anyway :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
16 minut temu, smogwawelski napisał:

Tak, byłem szybki ;)

dobra robota :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo fajna sprzedaż.

Zamiast psuć koledze humor sami pokażcie swoje sprzedaże za miliony.

Mega ROI i czego chcieć wiecej od początku z biznesem domenowym?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, smogwawelski napisał:

Pierwsza fajniejsza sprzedaz w moim wykonaniu. Sprzedana za srednie/wysokie x.xxx klientowi zagranicznemu.

 

Pozdrawiam! 

 

Gratulacje

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 15.07.2017 o 14:21, smogwawelski napisał:

Wiedziałem o sprzedażach keyworda i negocjacje zaczynałem od dużo większych kwot ;) To ja się do niego zgłosiłem więc wiedział, że mi zależy a jak twierdził nie potrzebuje więcej polskich końcówek.  Mimo wszystko jestem zadowolony jak na początek przygody z domenami :)

 

Staraj się teraz nie wpaść w szał zakupowy domen wątpliwych ;) Istnieje czasami taki syndrom:) Ale gratki, mnie też cieszyła w sumie może nie jako pierwsza sprzedana, ale któraś domena sprzeda za xx xxx:) Fajne uczucie:)

 

Pozdrawiam,

saledomain

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×