Jump to content
Sign in to follow this  
krzysztofpoczta

www.sex.pl

Recommended Posts

Wydaje mi się że powinieneś poinformować użytkowników forum że nie chodzi o domenę a o sub domenę domeny sex.pl.

Jest spora liczba nowych użytkowników która może się jeszcze nie orientować że faktycznie chodzi o https://www.sex.pl

Zamieszczenie takiej informacji byłoby uczciwe...a tak wprowadza w błąd.

To samo na Allegro. Również i tam wprowadzasz w błąd pisząc o domenie nie o sub domenie...

Edited by Bazyli
  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak właśnie napisałem www.sex.pl a nie sex.pl, której właścicielem/operatorem jest NASK

dla przeglądarek nie ma to już znaczenia, wpisując "sex.pl"  trafiasz na www.sex.pl

 

to nie jest subdomena analogicznie jak bleble.com.pl, subdomenę zakładasz w swojej domenie a nie domenie funkcyjnej NASK

Edited by krzysztofpoczta
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieprawda. To wyłącznie kwestia ustawień przeglądarki a dokładnie tego ustawienia:

 

Use a prediction service to help complete searches and URLs typed in the address bar: 

 

Po wyłączeniu tego ustawienia, przeglądarka nie dodaje już www i można bez problemu wejść na sex.pl.

Domena sex.pl kieruje obecnie na google pl ale nie wiadomo co NASK z nią zrobi w przyszłości.

 

To jest taka sama subdomena jak zakupy.sex.pl tyle tylko, że ze względu na ustawienia przeglądarek przechwytuje dużą część ruchu z sex.pl.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy o domenie np. "mojafirma.com.pl" mówimy, że jest to "subdomena domeny com.pl, której właścicielem jest NASK"?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarówno www.sex.pl jak i mojafirma.com.pl to domeny funkcjonalne. Myślę, że autor tematu nie popełnia błędu pisząc o domenie, mógłby ewentualnie dopowiedzieć, iż sprzedaje domenę funkcjonalną.

Edited by Jarek17
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie. Temat uważam za wyczerpany. Sprzedając sex.com.pl nikt by nie prosił autora o podkreślenie, że sprzedaje subdomenę. Osoby czytające ogłoszenie na di.pl z pewnością będą świadome zakupu po zapoznaniu się z tą dyskusją.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×