Jump to content
saledomain

bledymedyczne.pl

Recommended Posts

bledymedyczne.pl

Jaka realna kwota do wynegocjowania?

 

Cześć, 

 

Dawno nie dawałem nic do wyceny więc czynię to teraz. Za jaką realną kwotę wystawilibyście tą domenkę?

Wiele końcówek zajętych, a biznes dość mocno się rozwijający. Sam ostatnio radziłem się odnośnie takiego błędu wpisując błąd medyczny. Kancelarie specjalizujące się w takiego typu procesach zarabiają dość pokaźne kwoty, ale czy są chętnie do zapłaty?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

# bladmedyczny.eu

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Wam,

 

Podbijam temat. Może tym razem ktoś się wypowie. Na pewno od razu pojawi się pytanie ile było zapytań. Nie wiele, bo cenę i oczekiwania miałem wysokie, bo średnie 1x xxx . Dwa zapytania, ale z mniejszych kancelarii więc pewnie i budżet nie taki. 

 

Ma ktoś pomysł na cenę dla KK i DD? Zapraszam chętnych do wypowiedzi. 

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minut temu, zabaco napisał:

moja ex ;) zapytań ani ofert nie było.

powodzenia !

He..he...

Mogłem się spodziewać Twojego odzewu. Tak jak wspomniałem, były dwa, ale budżet może nie ten:) Głownie to kancelarie prawnicze się tym zajmują, a więc nie za bardzo uśmiecha mi się pisanie pierwszemu, bo a nuż znajdą jakiś paragraf i oddać bym musiał za darmo:D

 

Pozdrawiam,

saledomain

Edited by saledomain
okazuje się, że: "a nuż", a nie "a nóż" - ortografia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie,

Dawno się nie odzywałem, bo jakoś tak inne tematy zajmowały moją głowę. Wpadła mi jakaś propozycja zakupu, ale nie powala. Większość takich jakiś, no sam nie wiem. No małe kwoty rzędu 400-800 zł. W zasadzie to na wycenę nie liczę, bo ciężko pewnie w tym temacie i nic się pewnie nie zmieniło:)?

Takie pytanie, z chęcią spróbowałbym napisać do kancelarii prawnych, bo to one są głównie odbiorcami, jak napisać taką wiadomość, żeby się nie okazało, że za darmo mam ją oddać:) Normalnie pisałem kiedyś, że chciałbym zaproponować taką i taką domenę bez szczegółów, ale tutaj... sam nie wiem.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

na wycenę "nie liczysz" w dziale "nie-wycena" xD

 

to ja sobie pozwolę przedstawić komiks googlowy...

 

image.png.1e2542adc027744aeef41a67ca5a0c7a.png

 

image.png.1b12e9a1ded3ac2aa5d7015ad064d14f.png

 

Szok. Nigdy nie spotkałem się z frazą "błędy medyczne". 

 

Podsumowując... nie prosiłeś o wycenę, to nie dostaniesz :)

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 25.03.2020 o 21:17, saledomain napisał:

"W zasadzie to na wycenę nie liczę, bo ciężko pewnie w tym temacie i nic się pewnie nie zmieniło:)?"

 

Znak zapytania jest niejako wyznacznikiem moich wspomnień z uprzednich miesięcy, lat kiedy ciężko było liczyć na wycenę, a czy słusznie, czy nie to nie oceniam. Forum jest jakby działalnością dobroczynną więc kto może, kto chce to oceni:) W żadnym przypadku nie neguję i nie wyrażam niechęci do poznania opinii. Może nie doprecyzowałem lub zbyt infantylnie do tego podszedłem.

 

Wracając do meritum, dziękuję, że podjąłeś się jakiejkolwiek oceny. Ja z tym pojęciem się spotkałem, niejednokrotnie. "błąd w sztuce lekarskiej", ale " błąd medyczny" - no cóż, poczekam dalej, skoro dałem jej tyle szansy to dam jej jeszcze chwilę jak ogarnę mailing. 

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedałbym za każdą kwotę powyżej kosztów rejestracji, nie widząc szans na jej komercyjne zastosowanie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×