Jump to content
lukaszko1982

Domena na sklep zoologiczny (sprzedaż karm i przysmaków naturalnych) + inny asortyment

Domena na sklep zoologiczny (sprzedaż karm i przysmaków naturalnych) + inny asortyment  

9 members have voted

  1. 1. Jaka domena na sklep zoologiczny wydaje Ci się najlepsza?

    • nakarmzwierzaka.pl
      1
    • zwierzaczkowo.pl
      8
    • zookiana.pl
      0
    • naturalnezoo.pl
      0


Recommended Posts

Proszę o pomoc w wyborze odpowiedniej domeny na sklep zoologiczny ;)

 

Jeżeli macie inne pomysły lub sugestie co do nazwy to również poproszę o propozycje :)

Zależy mi na domenie z końcówką *.pl (raczej polska nazwa)
 

Edited by lukaszko1982

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze to tylko zwierzaczkowo.pl z tych czterech. Ale szukałbym czegoś innego.

#bestfriend.pl

#nornik.pl

#manat.pl

 

#katani.pl po sklepie zoo.

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minut temu, lukaszko1982 napisał:

Zamiast pisać "poszukałabym czegoś innego" może coś zaproponujesz? :) 

 

Zamiast czekać aż kto inny za darmo i za Ciebie wymyśli domenę pod TWÓJ biznes to może sam weźmiesz się do pracy? :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, lukaszko1982 napisał:

nie proszę o wymyślenie nazwy tylko głos w ankiecie, a jeżeli komuś żadna nazwa nie odpowiada to niech powstrzyma się od zbędnych komentarzy i tyle. 

 

nikt tu na złość nie chce Ci zrobić, wręcz przeciwnie - każdy chce doradzić. Doceń to, bo mogą to być cenne rady.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to powodzenia w zwierzakoposzukiwaniach.pl ;)

ps. zaproponowane przez Ciebie dla mnie lekko dramat...

cheers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym mial wybierac z tych 4 to wybralbym zwierzaczkowo chociaz w sieci stoi juz zwierzakowo i nie wiem czy jest to korzystne dla Ciebie. Wydaje mi sie ze nazwy na tyle podobne ze latwo sie pomylic. NakarmZwierzaka - bardziej pod zbiorke pieniedzy albo pokarmu dla potrzebujacych pupili. Reszta nie brzmi dobrze..

Musisz sam zdecydowac. Oddalem glos, powodzenia :)

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, smogwawelski napisał:

Gdybym mial wybierac z tych 4 to wybralbym zwierzaczkowo chociaz w sieci stoi juz zwierzakowo i nie wiem czy jest to korzystne dla Ciebie. Wydaje mi sie ze nazwy na tyle podobne ze latwo sie pomylic. NakarmZwierzaka - bardziej pod zbiorke pieniedzy albo pokarmu dla potrzebujacych pupili. Reszta nie brzmi dobrze..

Musisz sam zdecydowac. Oddalem glos, powodzenia :)

 

dzięki za opinię

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

szału nie ma :) zwierzaczkowo chyba najlepiej się kojarzy, jak byłbyś zainteresowany mam też fajną domenę naszezwierzaki.pl łatwa do zapamiętania w .pl, co do ceny nie jest z kosmosu, dogadamy się ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×