Jump to content
CzarnyElo

inwigilacja.pl

Recommended Posts

inwigilacja.pl

Ktoś zna tą branżę? Jaką ofertę byś zaakceptował?

 

Witam,

 

dawno nic tu nie wrzucałem... Otrzymałem ofertę kupna domeny inwigilacja w pl, która mnie nie satysfakcjonuje. Ile warta jest według Was ta domena, może ktoś z Was zna tą branżę bliżej (podsłuchy, kamerki i wszystko co związane z inwigilowaniem, szpiegostwem itp.) i orientuje się jak finansowo stoi na rynku. Jaką ofertę zaakceptowałbyś za powyższą domenę?

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inwigilacja, szpiegostwo to są słowa o negatywnym znaczeniu. To jest trudna branża gdzie działa się na granicy prawa i łatwo tę granicę przekroczyć. O tyle o ile ta domena może się nadać na sklep z kamerkami i podsłuchami to bogatsze firmy raczej posługują się zwrotami wywiad, wywiad gospodarczy itp. i nie będą nią zainteresowane stąd grupa potencjalnych klientów może być ograniczona. Branża jest chyba bogata; pytanie raczej co ta branża sądzi o takiej nazwie. Mnie osobiście kojarzy się z inwigilacją opozycji przez UB. Ekspertem nie jestem. Za 1.5-2k bym sprzedał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy czytam inwigilacja, w głowie słyszę ten sam głos, który czyta w reklamie "militaria PL".

I brzmi spoko.

3xxx zł skłoniło by mnie do sprzedaży.

 

pluskwa*com*pl

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie też ma pejoratywny wydźwięk, ale to tylko ze względu na osobiste odczucia, co do inwigilacji. Natomiast sklep internetowy pod tą domeną to całkiem fajny pomysł: 1. od razu wiadomo, czego możemy się spodziewać w asortymencie. 2. nieco kontrowersyjna domena, która dodaje "pikanterii", przez co jest nawet brandable.  Mi się całkiem podoba, wyceniam powyżej 5k zdecydowanie dla świadomego klienta, D2D 1-2k

 

 

 

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, szogun masz bardzo dobrego czuja, bo za taką cenę kupiłem w D2D i otrzymałem ofertę od świadomego klienta na podobnym poziomie, jednak skontrowałem x kilka i na razie cisza ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ciekawa dla świadomego klienta , jak trafiłeś to w dobrej cenie powinna się sprzedać.
 

#rejestratory.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×