Jump to content
Kangur

Rezygnacja z dodania do przechwycenia

Recommended Posts

Pozwalam sobie niektórym swoim mniej wartościowym domenom czasami wygasnąć. Albo na zawsze albo podejmuję próbę jej ponownej rejestracji, bez niepotrzebnego sponsorowania NASKu. Od pewnego czasu zauważam na tych wygasających domenach w AM powtarzające się zjawisko. Pokazuje się informacja mówiąca o tym, że ktoś dodał taką domenę do przechwycenia. Niekiedy faktycznie ktoś domenę przechwytuje. Ale dosyć regularnie ktoś wycofuje się z przechwycenia bezpośrednio przed wygaśnięciem.
Zastanawiam się czy tylko ja tak mam, czy inni też? Może ktoś się faktycznie rozmyśla, lecz trochę to wygląda jak zachęta do jej przedłużenia, w obawie przed utratą :)

Chyba nikt z AM nie bawi się w takie podchody ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a co by było, gdyby tak czysto hipotetycznie profil chętnego do przechwycenia był widoczny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Czyzis napisał:

a co by było, gdyby tak czysto hipotetycznie profil chętnego do przechwycenia był widoczny?

 

Jeśli zależy Ci na domenie to jakie to ma znaczenie skoro szanse są 50/50? ( przechwyci dla Ciebie lub trafi na aukcje )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bardzo często dodaję domenę do przechwycenia a potem je anuluję... po prostu daję sobie czas na zastanowienie a do tego mam ją już w panelu więc o niej pamiętam... Chyba to nic złego ?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

robie podobnie jak makumaku - najpierw dodaje domeny, ktore przykuja moja uwage na pierwszy rzut oka, a potem odsiewam te, co do ktorych dojde do wniosku, ze jednak nie jestem zainteresowany ich przechwyceniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×