Jump to content
Grzegorz

Dzbanek.pl

Recommended Posts

Dzbanek.pl

ciekawy case

 

Hej,

 

domenka leżała bez zainteresowania, ale gdy ruszyłem z aukcją zgłosiły się 2 chętne osoby spoza AM i szczerze to nie wiem co robić.

Ile według Was warta?

 

pozdrawiam
Grzesiek

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedz potencjalnym kupcom żeby dołączyli do aukcji jeśli są zainteresowani. Moim zdaniem to jedna z tych domen o których raczej by się nie pomyślało bez konkretnego powodu ale wpada w oko gdy pojawia się na aukcji. Jeśli obaj kupcy są poważnie zainteresowani, to możesz na aukcji osiągnąć więcej niż z oferty, bo zaczną rywalizować. To ładny generyk, za wysokie xxxx mógłby się spokojnie sprzedać przy dobrych wiatrach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 4.08.2017 o 14:21, przemowild napisał:

Powiedz potencjalnym kupcom żeby dołączyli do aukcji jeśli są zainteresowani. Moim zdaniem to jedna z tych domen o których raczej by się nie pomyślało bez konkretnego powodu ale wpada w oko gdy pojawia się na aukcji. Jeśli obaj kupcy są poważnie zainteresowani, to możesz na aukcji osiągnąć więcej niż z oferty, bo zaczną rywalizować. To ładny generyk, za wysokie xxxx mógłby się spokojnie sprzedać przy dobrych wiatrach.

Jeden zrezygnował a drugi nie chce zakładać konta na AM i chce poza platformą realizować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena bardzo fajna, wpadająca w oko i w ucho...

I tu kończą się jej plusy.

Bo to domena z tych które są fajne tyle że trudno ją komercyjnie zagospodarować.

 

Mam podobny problem z domeną Serwetka.pl

Myślę że to ta sama liga i podobne dylematy...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, szmiko napisał:

To już wolę serwetkę. Nie wiem jakie były oferty, ale za wysokie xxx zł bym puścił.

E tam. Obydwa dobre na jakiś sklep z artykułami dla domu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena obiektywnie słaba. Nie reprezentuje poważniejszej wartości. Słowo, które w sobie zawiera jest dzisiaj uważane za raczej przestarzałe, nie posiada masowego zastosowania. Zbitka zgłosek "dz" i "b", czyni ją niestrawną nie tylko dla obcokrajowca, ale także dla rodzimego użytkownika. Z tej mąki chleba nie będzie. Domenę wyceniam na około 70-100 zł, przy sporej dawce szczęścia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minut temu, ombeltus napisał:

Domena obiektywnie słaba. Nie reprezentuje poważniejszej wartości. Słowo, które w sobie zawiera jest dzisiaj uważane za raczej przestarzałe, nie posiada masowego zastosowania. Zbitka zgłosek "dz" i "b", czyni ją niestrawną nie tylko dla obcokrajowca, ale także dla rodzimego użytkownika. Z tej mąki chleba nie będzie. Domenę wyceniam na około 70-100 zł, przy sporej dawce szczęścia.

 

Dzięki za opinię. Za 2 godziny wszystko się wyjaśni:) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, ombeltus napisał:

Domena obiektywnie słaba. Nie reprezentuje poważniejszej wartości. Słowo, które w sobie zawiera jest dzisiaj uważane za raczej przestarzałe, nie posiada masowego zastosowania. Zbitka zgłosek "dz" i "b", czyni ją niestrawną nie tylko dla obcokrajowca, ale także dla rodzimego użytkownika. Z tej mąki chleba nie będzie. Domenę wyceniam na około 70-100 zł, przy sporej dawce szczęścia.

A damskiesprawy*pl wyceniasz na 20 tysi... ?:) ja natomiast dałbym wielokrotnie więcej za dzbanek*pl niż za damskiesprawy*pl...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Maku Maku napisał:

A damskiesprawy*pl wyceniasz na 20 tysi... ?:) ja natomiast dałbym wielokrotnie więcej za dzbanek*pl niż za damskiesprawy*pl...

 

Trafiony zatopiony:) BTW. 5 minut do końca:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena dobra dla sprzedającego, ciekawe czy byłaby podobna bez opowiadań o dobijających się drzwiami i oknami zainteresowanych, którzy nie chcą zakładać konta na AM. Teraz czekamy na sprzedaż tajemniczemu KK. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, pb napisał:

Cena dobra dla sprzedającego, ciekawe czy byłaby podobna bez opowiadań o dobijających się drzwiami i oknami zainteresowanych, którzy nie chcą zakładać konta na AM. Teraz czekamy na sprzedaż tajemniczemu KK. ;-)

Wyczuwam ironię:) Tajemniczy klienci zgłosili się po moim poście na FB i istnieją natomiast nie były to poważne osoby.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minut temu, Grzegorz napisał:

Wyczuwam ironię:) Tajemniczy klienci zgłosili się po moim poście na FB i istnieją natomiast nie były to poważne osoby.

 

Odnoszę wrażenie że gdyby była to lm to uzyskana kwota byłaby wyższa...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Grzegorz napisał:

rynek wycenił:)

 

nowa cena:

 

Cena Kup Teraz: dzbanek.pl4600 PLN 
(5658.00 PLN z VAT)

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, przemowild napisał:

 

nowa cena:

 

Cena Kup Teraz: dzbanek.pl4600 PLN 
(5658.00 PLN z VAT)

 

:)

 

 

Twoja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×