Jump to content
Sign in to follow this  
lukaszko1982

Domena na sklep zoologiczny

Domena na sklep zoologiczny  

5 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Która z poniższych domen najlepiej pasuje na sklep zoologiczny?

    • zooexpert.pl
    • sklepikzoologiczny.pl
      0

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 08/06/2017 at 01:48 PM

Recommended Posts

jeden temat już otworzyłeś, obrażałeś się na wszystkich, napisałeś również, że interesują Cię tylko polskie nazwy, po czym otwierasz nowy temat, a w nim nazwa angielska.

Przy takim "zdecydowaniu" za kilka dni zmienisz działalność ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać, że gryzie Cię to szukanie domeny, bardziej chcesz chyba usłyszeć tutaj słowa akceptacji dla swojego wyboru. Żebyś zrozumiał na czym polega Twój błąd to szybki test - pamiętasz w ogóle jakąkolwiek z domen, które pojawiały się w ankiecie w poprzednim temacie który założyłeś? Może Ty jeszcze z 1-2 pamiętasz, ale cała reszta na pewno nie wymieniłaby tych domen. I tu jest problem.

 

Poza tym nie bardzo wiem czemu się też upierasz przy formacie domen z "zoo". Sklep zoologiczny to mi się kojarzy przede wszystkim z kupowaniem zwierząt (+ oczywiście jakieś tam rzeczy dookoła tego). Ty raczej będziesz sprzedać tylko takie akcesoria typu karma, smycze, zabawki itd. Nie bój się więc wziąć jakiejś nazwy "z jajem" zamiast kombinacji z tym zoo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
34 minuty temu, Rerek napisał:

Widać, że gryzie Cię to szukanie domeny, bardziej chcesz chyba usłyszeć tutaj słowa akceptacji dla swojego wyboru. Żebyś zrozumiał na czym polega Twój błąd to szybki test - pamiętasz w ogóle jakąkolwiek z domen, które pojawiały się w ankiecie w poprzednim temacie który założyłeś? Może Ty jeszcze z 1-2 pamiętasz, ale cała reszta na pewno nie wymieniłaby tych domen. I tu jest problem.

 

Poza tym nie bardzo wiem czemu się też upierasz przy formacie domen z "zoo". Sklep zoologiczny to mi się kojarzy przede wszystkim z kupowaniem zwierząt (+ oczywiście jakieś tam rzeczy dookoła tego). Ty raczej będziesz sprzedać tylko takie akcesoria typu karma, smycze, zabawki itd. Nie bój się więc wziąć jakiejś nazwy "z jajem" zamiast kombinacji z tym zoo.

 

ostrypazur.pl - z jajami? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

sądzę, że jak zooekspert*pl nie jest Twoja to nie masz się nad czym zastanawiać...

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×