Jump to content

Recommended Posts

Z jednej strony fajna, ale z drugiej strony bardzo ciężka do zagospodarowania. Przeznaczenie tej domeny to oczywiście licytacje, ale żeby wejść na rynek i bić się z monopolistą to trzeba mieć jaja i sporo pieniędzy. Gdyby ktoś wybrał taki kierunek to raczej również występowałby pod własnym brandem, niżeli pod "mlotkiem". Domena w mojej opinii może trafić tylko do małego gracza, który hobbistycznie lub finansowo małym ryzykiem zapragnie mieć serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się podoba. Ładna, chwytliwa nazwa która pasuje nie tylko do aukcji, ale wszystkiego związanego z budowlanką, majsterkowaniem, akcesoriami budowlanymi, usługami typu rozbiórki czy czegokolwiek innego "burzącego istniejący porządek rzeczy".

 

Ciekawe ile DD chce za Młotek.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, przemowild napisał:

Mnie się podoba. Ładna, chwytliwa nazwa która pasuje nie tylko do aukcji, ale wszystkiego związanego z budowlanką, majsterkowaniem, akcesoriami budowlanymi, usługami typu rozbiórki czy czegokolwiek innego "burzącego istniejący porządek rzeczy".

 

Ciekawe ile DD chce za Młotek.pl


Trafne spostrzeżenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 7.08.2017 o 12:56, Gaudzinski napisał:

mlotek.pl

 

Hej,

 

Co sądzicie o tej domenie ?
Nadaje się na portal aukcyjny albo serwis dla majsterkowiczów.

 

Będziesz miał spoty problem z tą domeną. Jest ona bardzo atrakcyjna po nazwie, ponieważ zalicza się do tzw. domen generycznych. Osłabia ją jedynie niepoprawny zapis. Otóż słowo "młotek" zawiera literę "ł" a w domenie jest "l" - jednak nie jest to wielki problem. Na tym poziomie generycznym to domena warta jest około 15000 zł. Niestety - i tu pojawia się ów zasygnalizowany problem -  jej zastosowanie jest bardzo niszowe. Pasuje wyłącznie do portalu remontowo-budowlanego, sklepu e-commerce z artykułami dla majsterkowiczów lub w ostateczności jako serwis rozrywkowy, np. z dowcipami. Ten brak uniwersalności niweluje pierwotną moc domeny i sprawia, że jest cena realna to około 12000 zł. 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gaudzinski Sprzedaj @ombeltus mu tę domenę za 6k netto ;) drugie 6k będzie miał zysku ...

Nie wiem skąd i na jakiej podstawie bierzesz te wyzsane z palca wyceny ale życzę powodzenia. Jak mlotek.pl jest warta 15k to ile jest warta kino.pl, muzyka.pl, itp 3-4 bańki sztuka ? To nie .com ...

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×