Jump to content
ombeltus

Coaching i konsulting domen i stron internetowych - zarabiaj krocie!

Recommended Posts

Szanowni Państwo!

 

Jestem profesjonalnym doradcą, konsultantem i coachem rynku domen oraz stron internetowych. Zapraszam do skorzystania z moich usług. Oferuję szkolenia z zakresu wyceny domen i stron internetowych, rozwoju domeny i stron internetowych oraz nabycia umiejętności eksperckich w tym zakresie. Zajmuję się również kompleksową i profesjonalną wyceną domen.

 

Godzina konsultacji - 200 zł.

Cykl  szkoleń - (10 godzin) - 1700 zł

Wycena pełna domeny (tekst na około 1800 znaków) - 150 zł 

 

Mam możliwość wystawiania faktur VAT, wówczas do powyższych kwota należy dodać 23% VAT.

 

Nie pozwól, żeby pseudo-eksperci, zazdrośnicy i frajerzy wmówili Ci, że Twoje domeny i strony www są nic nie warte. Ja Ci zawsze dam wysoką wycenę! Możliwość również wystawienia wyceny na piśmie z pieczątką!

 

Zapraszam, nie czekaj, napisz już dziś!

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żenujące nabijanie kasy. Gratuluję pomysłu profesjonalisto!

 

"Ja Ci zawsze dam wysoką wycenę!"

I tyle są warte Twoje wyceny :D

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, ombeltus napisał:

! Możliwość również wystawienia wyceny na piśmie z pieczątką!

 

e5ca307d48864.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co będzie w przypadku jeżeli nie trafisz z wyceną ?
Dajesz gwarancję na swoje usługi czy bardziej na zasadzie "wróżę z fusów " może trafię ?

 

Aha, jeszcze jedno :  masz program swoich szkoleń bo jestem zainteresowany ?

Edited by pshemec

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, ombeltus napisał:

...Ja Ci zawsze dam wysoką wycenę! Możliwość również wystawienia wyceny na piśmie z pieczątką!...

 

W tym całym bełkocie zastanowiło mnie to zdanie i słowo...ZAWSZE

To zdanie w połączeniu z tym słowem daje mi ( i myślę że nie tylko mi ) obraz o twojej wiedzy, profesjonalizmie i doświadczeniu...

Boże broń mnie od tego typu fachowców bo z innymi sobie sam poradzę...

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, pshemec napisał:

A co będzie w przypadku jeżeli nie trafisz z wyceną ?
Dajesz gwarancję na swoje usługi czy bardziej na zasadzie "wróżę z fusów " może trafię ?

 

Gwarancji nikt Ci nie da. Ja jedynie wyceniam, ale nie biorę odpowiedzialności za efekty tej wyceny - to chyba normalne. Jeśli jednak nie sprzedasz za kwotę, na jaką wyceniłem Twoją domenę typu "domain" lub stronę typu "website", wówczas możesz przyjść do mnie na coaching i wyjaśnię Ci jak podejmować skuteczne decyzje w przyszłości.  Mnie nie interesuje wycena rynkowa, wyceniam według własnego uznania i tego, jak powinny się kształtować ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie trochę dystansu. Prawdopodobnie jest to satyra na niektóre wyceny, podejrzewam że któryś z doświadczonych użytkowników robi sobie żarty, a nie żaden troll. Podobne wyceny jak ombeltusa można często spotkać na tym forum, najróżniejsze brednie o domenach premium, "prestiżu" i cenach z kosmosu i sami to łykacie tylko dlatego, że nie jest podane w tak skompresowanej i przerysowanej formie.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgorsze jest ze Wy doswiadczeni lykacie to jak mlode pelikany. Ilu z Was mysli, ze Ombeltus prezentuje wzory matematyczne na wartosc domen i robi to z pelna powaga? Problem widze w tym, ze nowi moga faktycznie pomyslec ze ich domeny warte sa tyle ile te magiczne wzory podaja.. Troche dystansu bo robi to w calkiem zabawny sposob ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego dobrze że 

17 godzin temu, ombeltus napisał:

 

Gwarancji nikt Ci nie da. Ja jedynie wyceniam, ale nie biorę odpowiedzialności za efekty tej wyceny - to chyba normalne. Jeśli jednak nie sprzedasz za kwotę, na jaką wyceniłem Twoją domenę typu "domain" lub stronę typu "website", wówczas możesz przyjść do mnie na coaching i wyjaśnię Ci jak podejmować skuteczne decyzje w przyszłości.  Mnie nie interesuje wycena rynkowa, wyceniam według własnego uznania i tego, jak powinny się kształtować ceny.


:)

Nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie dotyczące agenty Twoich szkoleń.
W dalszym ciągu jestem zainteresowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 11.08.2017 o 13:24, pshemec napisał:

Nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie dotyczące agenty Twoich szkoleń.

 

Niestety Ja nie mogę odpowiedzieć Tobie na To pytanie, ponieważ nie mam nic wspólnego ze służbami specjalnymi, w których pracują "agenty". Agentem nie jestem, także trochę szacunku koleś. Chcesz wysoką wycenę domeny lub the internet website of www? To opłać fakturę i pisz, a nie siejesz zamieszanie w temacie ogłoszeniowym na forum di.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×