Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Najnowsze posty na forum

• Mieszkałem 7 lat w Irlandii i nie widzę większej wartości w tej domenie. Podpisujesz kontrakt z n lub polsatem, na forum gazeta.ie znajdujesz Rysia co ci za zamontuje talerz i tyle. Restrykcje w rejestracji były jedynie po to aby ograniczyć rejestrację domen dla podmiotów z Irlandii. Sam byłem kiedyś abonentem domeny irlandzkiej jiujitsu.ie i process jej rejestracji to pikuś jeśli mieszkasz w Irlandii więc dla polskiej firmy w irlandii rejestracja telewizja.ie nie stanowiłaby żadnego problemu gdyby tylko ktokolwiek ją chciał. Ze względu na te ograniczenia jednak, trudno jest sprzedać irlandzkie domeny dlatego rynek wtórny .ie praktycznie nie istnieje. Do końca 2016 w ogóle nie można było sprzedać domeny ie a teraz jest to możliwe ale jest dużo zachodu przy transferze.    Swoją drogą to mi wstyd trochę w imieniu (byłej ale jednak) irlandzkiej polonii za takiego młotka jak ty i twoje zachowanie wobec innych użytkowników tego forum no ale umówmy się, że przecież nie trzeba być bystrzakiem aby wyjechać na wyspy.
    • Epapieros bardziej uzależnia. Próbowałem wszystko już.    Rzuciłem z dnia na dzień. Paliłem 2 paki dziennie, zdarzyło się kupić 3 na wieczór..    Nie pale 6 lat. Pozdro. 
    • Jaki dureń. xD Specjalnie dla ciebie cepie jeszcze raz napiszę, żebyś zrozumiał. Chciałem wiedzieć jaka jest wartość i dlaczego właśnie tak, a nie inaczej. Napisać możesz sobie cokolwiek, wartość dla mnie ma kwota z informacją dlaczego - i z tym nie mam żadnego problemu. Problem stanowią durnie tacy jak ty i ten od pierwszego postu. 
    • Telewizja.ie jest warta tyle samo w zasadzie, co telewizja.ch, telewizja.jp, telewizja.br i inne wynalazki. Takich słów i domen razem wziętych jest wciąż wolne tysiące. Teoretycznie możnaby to sprzedać jako adres dla TV dla polonii na wyspach irlandzkich, ale jak będą chcieli domeny to znajdą o wiele więcej lepszych. Może wybiorą nawet markę własną, typu IrlandzkiTV.com albo inny piękny jaś. Właściwie możesz przedłużać tę domenę jeszcze z 5 lat i klienta nie znaleźć nigdy wcale. Na własne zagospodorowanie jak znalazł, na odsprzedaż - będą z tego śliwki na wierzbie i kulfony.
    • rwl.pl   witam,   na aukcji wylądowała trzyliterowa domena rwl.pl  https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2255570   bez ceny minimalnej ,   zapraszam.  
    • ja rozumiem co DilerDomen napisał.. ale według mnie zamysł tego wątku był : nie przedłużam tej domeny..jak komuś sie podoba to niech da znac oddam za dobre słowo lub za piwko.. dla mnie to reklama aukcji last minute ale może się mylę.. nie ważne w sumie
    • No to przecież napisało Ci już jakieś 5 osób, że nic nie jest warta  A Ty się dalej awanturujesz próbując udowodnić swoją rację. Pamiętaj, że tutaj nikt nie ma interesu w tym żeby Ci pisać nieprawdę.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      17 913
    • Najwięcej online
      20 372

Najnowszy użytkownik
    bkd