Jump to content
juzeff

TheLongDark.pl Serwer-Rust.pl ProPIS.pl

Recommended Posts

TheLongDark.pl

Serwer-Rust.pl

ProPIS.pl

 

Witam, proszę o wycenę tych domen:

  1. TheLongDark.pl - jest to polski odpowiednik strony producenta gry, mozna na tej domenie zbudowac dobry, Polski serwis gry The Long Dark, która zdobywa coraz większą ilość fanów.
  2. Serwer-Rust.pl - domena idealna dla hostingów, które mają w ofercie hosting serwerów gry RUST - dodam, że gra także jest rozchwytywana i wiele serwerów powstaje.
  3. ProPIS.pl - to tak troche z dupy ta domena na fali hejtu jednych na drugich.

 

Pozdrawiam

Edited by juzeff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do ostatniej się zgodzę, ale te dwie pierwsze mają potencjał, bo gry sie nadal rozwijają i rośnie licbza graczy. RUST sam w sobie juz ma potencjal, bo ma mozliwosc tworzenia wlasnych serwerow z czego korzysztają hostingi. The Long Dark z tego co wiem, tez podąża w tym kierunku. Więc tak kompletnie do dupy to one nie są, a stać mnie na to by co rok je odnawiać. Może kiedyś się zwróci.

 

PS. Mam takie wrażenie, że często krytykujecie jakąś domene, a po kilku chwilach od jej wygaśniecia jest ona niedostępna/wykupiona - już kilka fajnych domen na tym straciłem, m.in. 1z2.pl 4u.pl itp, więć zamiast pier... do dupy - to jakieś argumenty po proszę!!! Bo wydaje mi się, że jesteście jak te hieny, które czekają, aż ktoś nabędzie fajną domene - skrytykujecie, że jest do dupy, a później za 1zł ja kupujecie...

 

PS2. A jak się uprę to swoje zaskurniaki, które zdołałem odłożyć poświece na swója serwerownie. Ryzyko jest, ale masz serwery to możesz wszelkie usługi na tym prowadzić, od www, hostingu gier, clouda, itp itd.

I nie chce juz komentarza "zabaco" - prtacuj na swoje domeny hieno!!! Już raz mi odradzałeś 4u.pl - teraz domena warta jest blisko 4k - może to twoja? Takich "ekspertów" mam głeboko w tyłku.

Edited by juzeff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale przecież nikt Ci nie broni przedłużać własnych domen. Jak w nie wierzysz to trzymaj w nieskończoność.

A te 4 tys. za 4u.pl to skąd wyssałeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, juzeff napisał:

I nie chce juz komentarza "zabaco" - prtacuj na swoje domeny hieno!!! Już raz mi odradzałeś 4u.pl

To musiało być bardzo dawno temu, najpóźniej w 1998 bo od tego czasu domena jest zarejestrowana.

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×