Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Najnowsze posty na forum

• Przy krajowych transakcjach VAT jest zawsze naliczany (domeny nie są zwolnione). Aftermarket domyślnie podaje zarówno ceny jak i saldo konta w kwocie brutto, więc podatek masz już w tym naliczony. Inaczej mogłoby to wyglądać w przypadku wewnątrzwspólnotowego świadczenia/nabycia usług, ale i o ile nie prowadzisz działalności za granicą nie musi Cie to interesować. 
    • Chcę kupić domenę w Afternic, ale nie jestem pewien jak sytuacja wygląda z ewentualnym podatkiem. Przeprowadziłem sobie testowo proces zakupu i dodatkowy podatek nie zostal naliczony, a przynajmniej nie do momentu fizycznego wprowadzenia danych karty (cały checkout wskazuje zerowy podatek). Czy ktoś robił zakupy w Afternic i może potwierdzić, że VAT nie jest naliczany? Ewentualnie czy robi różnicę z jakiego kraju jest zakup lub czy jest to firma, czy osoba prywatna?
    • Chciałbym Was zainteresować fajnym seminarium, tym bardziej że jest za free : https://www.piit.org.pl/sad-polubowny/wiadomosci/vi-seminarium-sadu-polubownego-ds.-domen-internetowych-przy-piit   Polecam i zapraszam do wzięcia udziału !!!  
    • lzm.pl rdg.pl aou.pl   Lzm.pl.    Rdg.pl.    aou.pl.          Sprzedam
    • DZIS O 20.00 ZAKONCZENIE AUKCJI ZAPRASZAM
    • mhealth.pl   Sprzedam   https://www.aftermarket.pl/domena/mhealth.pl/?_track=a67c3071daf4aa213c1599022eed6ec2
    • Perfumowane.pl   Cześć co myślicie o tej domenie? Z tego co widziałem perfumy i domeny z nimi związane na czasie są i w miarę dobrej cenie nieraz idą. Wpadła mi w ręce ostatnio perfumowane.pl    Perfumowana, wody perfumowane, woda perfumowana itp zajęte..    Warta więcej niż mój czas poświęcony na pisanie tego posta? ;-) Pozdrawiam. 
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18293
    • Most Online
      20372

Newest Member
    tomyjoe