Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Błędy w działaniu serwisu

Recommended Posts

Tu można umieszczać informacje o zauważonych błędach w działaniu serwisu Złapane.pl. Można też taką informację wysłać na adres info@zlapane.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otrzymałem dziś takiego mejla:

 

------------------------------------------------------

Rozpoczęte dziś aukcje:

Nazwa Cena Data zakończenia

dn.com.pl 10 PLN 2008-04-25 00:00:00

deathmetal.pl 10 PLN 2008-04-25 08:00:00

xei.pl 10 PLN 2008-04-25 12:00:00

aje.pl 10 PLN 2008-04-25 18:00:00

------------------------------------------------------

 

Nie widze na aukcji aje.pl oraz dn.com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

W wyniku błędu skryptu została wysłana lista aukcji zaplanowanych na dzień wysłania (czyli na dziś) zamiast wystawionych dnia poprzedniego. Usterka została już zgłoszona programiście. dn.com.pl, deathmetal.pl i xei.pl już są wystawione, aje.pl jest zaplanowana na 18:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do końca: 11 minuty

 

Cieszę się, że serwis działa tak dobrze, że tylko szczegóły przeszkadzają. ;-)

Poprawi się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cieszę się, że serwis działa tak dobrze, że tylko szczegóły przeszkadzają. ;-)

Poprawi się.

Bardzo rzucają mi się w oczy takie rzeczy :lol: Ale to kosmetyka - jeśli chodzi o funkcjonalność, to zupełnie inna sprawa - musiałbym się u Ciebie jako konsultant zatrudnić :blush:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klikam w moje domeny i...

 

Mysql error -

	SELECT
		SQL_CALC_FOUND_ROWS
		d.*,
		u.login,
		IF (a.id > 0, a.name, d.name) AS name,
		b.value,
		IF (d.reg_date > DATE_SUB(NOW(), INTERVAL 3 WEEK), 1, 0) AS new
	FROM
		domains AS d
		LEFT JOIN
			auctions AS a
			ON
				a.id = d.id_auction
		LEFT JOIN
			bids AS b
			ON
				b.id = a.high_bid
		LEFT JOIN
			users AS u
			ON
				u.id = d.id_user
	WHERE
		1
		and d.id_user = 49
	ORDER BY
		end_date 
	LIMIT
		0, 50


Something is wrong in your syntax obok 'WEEK), 1, 0) AS new FROM domains AS d LEFT JOIN auct' w linii 7

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klikam w moje domeny i...

 

Dzięki za zgłoszenie, strona na razie wyłączona, będzie naprawiona za 2-3h.

 

Jeśli to coś pilnego (zmiana ns, pobranie authinfo), proszę o mail.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz otrzymuję:

 

No input file specified.

 

No, bo strona była wyłączona do czasu naprawienia błędu. :-)

Już wszystko działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pb: sam to proramujesz czy masz od tego ludzi? bo coś słabo Ci to wychodzi :) 2-3h na błąd który powinien być naprawiony w 10 min :)

 

Ale błąd był poprawiony w kilka minut, tylko że po paru godzinach. ;-)

Ja go nie poprawiałem, ale ja wgrywałem pliki na serwer produkcyjny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może to o czym piszę nie jest błędem lecz taka informację warto by podać przyszłym użytkownikom. Jestem uczulony na punkcie haseł dostępu do wszelkiego rodzaju cms-ów. Otóż w złapane.pl miałem przez kilka dni problem z logowaniem z powodów:

- braku informacji o długości możliwego hasła,

- prawdopodobnie system nie przyjmuje znaków specjalnych: !,&, ? itp.

 

pzdr

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do dzialu 'Do oplacenia' powinny byc dodawane domeny, ktore sa do oplacenia. Wiem, ze mam za cos zaplacic, ale w dziale tego nie widze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do dzialu 'Do oplacenia' powinny byc dodawane domeny, ktore sa do oplacenia. Wiem, ze mam za cos zaplacic, ale w dziale tego nie widze.

 

Ja w dziale "do opłacenia" mam cały czas domeny, za które zapłaciłem już z 2 miesiące temu. Dotyczy to domen sprzedawanych przez użytkowników serwisu nie bezpośrednio złapane.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś lub jutro (raczej dziś) będzie sporo zmian/poprawek, m.in. zmiany w zakładce 'do opłacenia' – będą usunięte stamtąd domeny innych użytkowników (ponieważ serwis nie prowadzi obsługi finansowej tych transakcji, znalazły się tam w wyniku niedopatrzenia) oraz będą dodane domeny przechwycone na zamówienie, bez aukcji. No i coś innego, na co na pewno wiele osób czeka. ;-)

 

PS. Poprawiony zostanie też błąd przyzwalania na późniejsze opłacanie aukcji, od dziś/jutra będzie bezwzględnie egzekwowany termin pięciu dni, w zakładce 'do opłacenia' będą oznaczone domeny których nie opłaciło się na czas i będzie można sobie najwyżej napluć w brodę że takich fajnych domen w takiej dobrej cenie się nie dopilnowało. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caly czas nie mam w 'do oplacenia' domen, ktore mam do oplacenia, poza jedna domena z wczoraj.

Pisalem do Ciebie maila, bez odpowiedzi... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Caly czas nie mam w 'do oplacenia' domen, ktore mam do oplacenia, poza jedna domena z wczoraj.

Pisalem do Ciebie maila, bez odpowiedzi... :ph34r:

 

Odpowiem jak znajdę te maile, które wysyłałem do Ciebie z domenami do opłacenia. Nie martw się, teakurat domeny nie przepadną.

Domeny przechwycone na zlecenie pojawiają się w 'do opłacenia' od wczoraj, wcześniejszych tam nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy próbie usunięcia jednej z domen do złapania:

 

Edit.

 

Co do domeny to ją zostawię jednak do przechwycenia ;-) No ale błąd jest.. więc myślę, że warto zgłosić.

Edited by pb
zaraz się poprawi; usunąłem tekst błędu, po co ludize mają znać Twój user_id... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odpowiem jak znajdę te maile, które wysyłałem do Ciebie z domenami do opłacenia. Nie martw się, teakurat domeny nie przepadną.

Czekam, czekam...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czekam, czekam...

 

Byłbym zapomniał, mail już wysłany, dziś po południu. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio zgłaszałem domenę na aukcję w zlapane.pl - została odrzucona - natomiast domena pojawiła się w RSS, które dla mnie są przewodnikiem.

Otóż zastanawiam się teraz, czy jakaś okazja mogła przejść mi koło nosa z powodu tego, że nie zaglądam bezpośrednio na www.złapane.pl? Czy wylistowane domeny w RSS są identyczne z tymi w złapane.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio zgłaszałem domenę na aukcję w zlapane.pl - została odrzucona - natomiast domena pojawiła się w RSS, które dla mnie są przewodnikiem.

Otóż zastanawiam się teraz, czy jakaś okazja mogła przejść mi koło nosa z powodu tego, że nie zaglądam bezpośrednio na www.złapane.pl? Czy wylistowane domeny w RSS są identyczne z tymi w złapane.pl?

 

Dziękuję za zgłoszenie, przekazałem programiście. Jak widać, RSS ma raczej nadwyżkę, nie niedobór, więc raczej nikt nic nie przegapił śledząc go. :-)

 

[edit] Poprawione. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to błąd, ale na to wygląda... Mianowicie, po przechwyceniu domeny przez serwis dostałem mail z informacją, że mam dokonać wpłaty w ciągu dziesięciu dni. A już po czterech/pięciu dniach dostaję mailem przypomnienie, żeby dokonać wpłaty w ciągu 24h. To jak to jest z tym terminem?

Edited by Snowflake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×