Jump to content
pb

Pytania dotyczące serwisu

Recommended Posts

Natomiast konieczność oczekiwania 5 dni może wynikać wyłącznie z dwóch rzeczy - domena była dziś zarejestrowana lub transferowana. Nowe i transferowane domeny są przez nask zablokowane przez 5 dni. Jeśli to domena przechwycona lub kupiona na giełdzie, to najwyraźniej jest w premium.pl dopiero od dzisiaj. Tyle mogę powiedzieć bez znajomości szczegółów, np. nazwy domeny oraz gdzie właściwie widzisz ten komunikat.

 

Każde pobranie kodu AI zmienia datę modyfikacji. Teraz sprawdziłem. Nie wiem czemu się tak dzieje bo to strasznie utrudniające...

 

edit: proszę o pilne zweryfikowanie sprawy bo jeżeli ta nagła modyfikacja będzie zawsze to nie jestem w stanie dokończyć procesu sprzedaży domeny. Sprawa dla mnie wydaje się poważna.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem Ci coś śmieszniejszego: każde zlecenie transferu też zmienia datę modyfikacji. Tylko co z tego wynika? (Podpowiedź: nic.)

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem Ci coś śmieszniejszego: każde zlecenie transferu też zmienia datę modyfikacji. Tylko co z tego wynika? (Podpowiedź: nic.)

 

To jak dokończyć poprawnie proces transferu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już Ci odpowiedziałem wyżej. Ew. jest jeszcze trzecia opcja - błąd u rejestratora docelowego. Więcej Ci nie powiem póki nie podasz nazwy domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już Ci odpowiedziałem wyżej. Ew. jest jeszcze trzecia opcja - błąd u rejestratora docelowego. Więcej Ci nie powiem póki nie podasz nazwy domeny.

 

Wysłałem Ci na @ info w sprawie tej domeny. Z tego co zauważyłem to samo pobranie kodu AI zmienia datę modyfikacji. Nie trzeba zlecać transferu u innego rejestratora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Złapaną domenę zarejestrowało mi na stare dane abonenta w profilu. Błąd, czy powinienem coś "doustawiać" w panelu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jw. data modyfikacji nie ma na nic wpływu.

 

Dobra sprawa zamknięta. Mój błąd był. Przepraszam za zamieszanie, premium działa jak najbardziej poprawnie :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może po prostu skasuj stary kontakt, chyba że jest Ci do czegoś potrzebny. Po weekendzie sprawdzimy czy ustawienia domyślnych kontaktów działają poprawnie i dlaczego nie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli na kontakcie są jakieś obiekty (domeny, rezerwacje, opcje), to nie pozwoli go skasować.
Escrow kosztuje 2%, a tu jest regulamin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Które dane są aktualne do wystawiania faktur ?

 

Wystawiłem fakturę na dane:

 

premium.pl Sp. z o.o. (dawniej: premium.pl
Przemysław Bojczuk Sp.k.)

ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa

NIP: 5213584915

 

Dzisiaj otrzymuję e-mail z wiadomością o danych z Premium.pl

 

Premium.pl Sp. z o.o.
ul. Zbożowa 4
70-653 Szczecin
NIP: 521-35-84-915

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 1.11.2014 obowiązują te dane, które podałeś niżej. Dziś poszło przypomnienie do tych, któzy mimo maili i komunikatów publikowanych ~rok temu nadal uparcie wystawiają faktury na błędne dane. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 1.11.2014 obowiązują te dane, które podałeś niżej. Dziś poszło przypomnienie do tych, któzy mimo maili i komunikatów publikowanych ~rok temu nadal uparcie wystawiają faktury na błędne dane. :P

 

Wystawiają faktury na błędne dane i te faktury są akceptowane ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystawiają faktury na błędne dane i te faktury są akceptowane ?

 

Nie są akceptowane, księgowe muszą się męczyć z korektami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie są akceptowane, księgowe muszą się męczyć z korektami.

 

OK. Od następnego miesiąca będzie już prawidłowy adres i odpowiednie dane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może ktoś wie jak hurtowo zmienić domyślną stronę oferty dla wszystkich moich domen wystawionych na giełdzie? Zamiast opcji Giełda premium.pl/domena.pl chciałbym aby teraz była to opcja Sklep sklep.premium.pl/domena - w jaki sposób można to zrobić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Może ktoś wie jak hurtowo zmienić domyślną stronę oferty dla wszystkich moich domen wystawionych na giełdzie? Zamiast opcji Giełda premium.pl/domena.pl chciałbym aby teraz była to opcja Sklep sklep.premium.pl/domena - w jaki sposób można to zrobić?

 

https://premium.pl/preferences.html?section=sell

"Domyślna strona oferty"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, nie ma indywidualnych ustawień "per domena", wszystkie oferty będą kierować tu albo tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To dziwne, bo zmieniłem ustawienia do których podałeś link, a moje domeny (np. medyk.pl) wciąż kierują na giełdę, nie do sklepu. Od zmiany ustawień minęło już ponad 30 minut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widocznie potrzeba więcej niż 30 minut - tekst był pisany już jakiś czas temu, gdy było inne obłożenie parkingu. Jeśli do jutra się nic nie zmieni, będziemy sprawdzać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×