Jump to content
pb

Pytania dotyczące serwisu

Recommended Posts

Po czym to wnioskujesz?

Po mailach które co jakiś czas dostaję "Przechwyciliśmy zamówioną przez Ciebie domenę xxx.pl" (przechwycenie było zamówione w obu serwisach).

 

To może zadam pytanie wprost, bez owijania w bawełnę: kiedy pojawi się aukcja prywatna domeny tatralandia.pl której złapanie zleciło 7 osób? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po mailach które co jakiś czas dostaję "Przechwyciliśmy zamówioną przez Ciebie domenę xxx.pl" (przechwycenie było zamówione w obu serwisach).

 

To może zadam pytanie wprost, bez owijania w bawełnę: kiedy pojawi się aukcja prywatna domeny tatralandia.pl której złapanie zleciło 7 osób? :(

 

 

A dzisiaj wziąłem na testy tatraland.pl z alexą :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To może zadam pytanie wprost, bez owijania w bawełnę: kiedy pojawi się aukcja prywatna domeny tatralandia.pl której złapanie zleciło 7 osób? :(

 

Dziś albo jutro, nie pamiętam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To może zadam pytanie wprost, bez owijania w bawełnę: kiedy pojawi się aukcja prywatna domeny tatralandia.pl której złapanie zleciło 7 osób? :(

 

No to teraz wiem co licytować :) Taki minus tego, że nie ma aukcji prywatnych. Nie wysilasz się i nie bawisz w dawanie domen do przechwycenia a i tak możesz ją licytować :D

 

Necik masz 7 kont na złapane?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki minus tego, że nie ma aukcji prywatnych.

PB na moje pytanie o aukcje prywatną odpowiedział że dzisiaj lub jutro taka pojawi się :(

 

PS. Mam jedno konto w serwisie złapane.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
PB na moje pytanie o aukcje prywatną odpowiedział że dzisiaj lub jutro taka pojawi się :(

 

Pojawi się aukcja, taka jak zawsze.

 

Ale w zaufaniu ;-) powiem Wam, że aukcje prywatne są w planach i pociągną za sobą (a raczej będą efektem) zmian w sposobie 'obsługi' aukcji. Ale na razie cicho sza, bo konkurencja nie śpi. ;-) Zresztą to jest perspektywa nieco odleglejsza niż najbliższe dni/tygodnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czemu w rozpoczynajacych aukcjach bardzo duzo cen startowch ma koncowke 7 ?

 

Tak sobie ktoś ustawił. Może chciał w ten sposób wyróżnić jakoś swoje aukcje, nie wiem, nie zastanawiałem się. I tak przy pierwszym podbiciu zaokrągli się do zera.

Share this post


Link to post
Share on other sites
powiedzcie mi jak szybko następuje weryfikacja aukcji po wystawieniu... czekam 3 dzień ... is it normal??

 

Kolejka rozrosła się do krytycznych rozmiarów, może zacznę wystawiać w innych godzinach (trzy tury aukcji, 21. 22. i 23.?). Na razie idzie, powoli, ale idzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejka rozrosła się do krytycznych rozmiarów, może zacznę wystawiać w innych godzinach (trzy tury aukcji, 21. 22. i 23.?). Na razie idzie, powoli, ale idzie.

 

a moze lepiej co 15-30 min....w koncu ile mozna siedziec przed kompem;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a moze lepiej co 15-30 min....w koncu ile mozna siedziec przed kompem;)

 

Masz rację, dodam dodatkową turę aukcji użytkowników o 21:30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie odnośnie listy przechwytywanych domen.

Wklejałem sobie jak leci listy, aż w końcu uzbierało mi się kilkaset, nie wiem ile 300-500 domen na liście. Jak mogę te listę teraz wyczyścić skoro, można kasować tylko 1 pozycję za każdym razem? Mam wynająć jakiegoś małego azjatę, żeby siedział i klikał przez tydzień czy da się to jakoś inaczej zrobić? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie odnośnie listy przechwytywanych domen.

Wklejałem sobie jak leci listy, aż w końcu uzbierało mi się kilkaset, nie wiem ile 300-500 domen na liście. Jak mogę te listę teraz wyczyścić skoro, można kasować tylko 1 pozycję za każdym razem? Mam wynająć jakiegoś małego azjatę, żeby siedział i klikał przez tydzień czy da się to jakoś inaczej zrobić? :(

 

Na razie się nie da inaczej. :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

W jaki sposob mozna wygenerowac nowe haslo dla kodu authinfo? Zalozmy, ze zapomnialem tego hasla, a jest ono przeciez inne od tego do logowania do serwisu. Tokeny przychodza, ale z haslem mam problem bo nigdzie nie zapisalem.

 

Chcialbym to rozwiazac, bo przez to nie bede mogl uzyskac kodow dla pozostalych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jaki sposob mozna wygenerowac nowe haslo dla kodu authinfo? Zalozmy, ze zapomnialem tego hasla, a jest ono przeciez inne od tego do logowania do serwisu. Tokeny przychodza, ale z haslem mam problem bo nigdzie nie zapisalem.

 

Chcialbym to rozwiazac, bo przez to nie bede mogl uzyskac kodow dla pozostalych domen.

 

Powinieneś dostać mailem w najbliższych sekundach. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to jest? Każdy może sobie wystawić aukcję z zarezerwowaną domeną? Widzę, że lecą aukcje z rezerwacjami spadów od jednej osoby, chyba że to jakaś bliższa współpraca. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy mogę opłacić domeny złapane w ppd.pl? Jak tak to gdzie? A jak nie to czemu złapane i opłacone są przeniesione do ppd.pl?

 

Oczywiście można, wystarczy:

1. Zasilić PPD.pl odpowiednią kwotą.

2. Napisać mail/ticket z poleceniem wykorzystania tej kwoty na opłacenie złapanych domen.

 

Domeny są przeniesione ze Złapane.pl do PPD.pl tylko jeśli ktoś połączył konta. Jeśli ktoś nie połączył, ma nadal domeny wZłapane.pl (przy czym "na dniach" zostanie w Złapane.pl wyłączona obsługa domen i jeśli ktoś nie połączy(ł) kont, to pozostanie mu obsługa (zmiana dns, wydanie authinfo) drogą mailową.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy są prowadzone jakieś prace w serwisie - nie mogę się zalogować. Wygenerowałem nowe hasło i również system informuje o błędnych danych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy są prowadzone jakieś prace w serwisie - nie mogę się zalogować. Wygenerowałem nowe hasło i również system informuje o błędnych danych.

 

U mnie działa. Jaki dokładnie błąd wyświetla? Czy *na pewno* login i hasło są poprawne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już sprawdziłem wszystko:

caps lock

login

nowe wygenerowane hasło

i dalej nic - komunikat "Dane nie są prawidłowe (?)" w czerwonej otoczce.

 

Dodam, że ostatni raz logowałem się aby powiązać konto w Złapane z kontem w PPD i to było na samym początku zaistnienia PPD

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×