Jump to content
pb

Pytania dotyczące serwisu

Recommended Posts

Czy PREMIUM.pl planuje wprowadzić usługę płatnego pakietu SMS - powiadamiania o złożeniu oferty na domenę na Giełdzie Domen ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy PREMIUM.pl planuje wprowadzić usługę płatnego pakietu SMS - powiadamiania o złożeniu oferty na domenę na Giełdzie Domen ?

 

Chodzi o powiadomienia typu "nowa oferta w negocjacjach"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że możemy dodać, nie obiecuję terminów, ale dopiszę do listy.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można dodać tagi do domen, ale to bardziej na giełde. Można też ustawić "własne kategorie", to już do użytku "wewnętrznego".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie https://premium.pl/catch/add.html chcę wyświetlić listę wygasających domen: tylko .pl, bez IDN, bez cyfr. Otrzymuję zero wyników, co zrobiłem źle?

 

Trudno powiedzieć, u mnie działa prawidłowo. Podaję link jaki wyklikałem: https://premium.pl/catch/add.html?f[idn]=onlynonidn&f[gp]=&f[nl_l][range]=min&f[nl_l][value][1]=15&f[nl_l][value][0]=&f[nl_l][slider][0]=0&f[nl_l][slider][1]=63&f[s_pr][range]=full&f[s_pr][value][1]=10&f[s_pr][value][0]=0&f[s_pr][slider][0]=0&f[s_pr][slider][1]=10&f[s_archive][range]=full&f[s_archive][value][1]=2015&f[s_archive][value][0]=1985&f[s_archive][slider][0]=1985&f[s_archive][slider][1]=2015&f[s_sites][range]=full&f[s_sites][value][1]=3+000+000&f[s_sites][value][0]=0&f[s_sites][slider][0]=0&f[s_sites][slider][1]=3+000+000&f[s_links][range]=full&f[s_links][value][1]=3+000+000&f[s_links][value][0]=0&f[s_links][slider][0]=0&f[s_links][slider][1]=3+000+000&f[s_alexa][range]=full&f[s_alexa][value][1]=25+000+000&f[s_alexa][value][0]=0&f[s_alexa][slider][0]=0&f[s_alexa][slider][1]=25+000+000&desc=0&order=ex_date&content=&f[name]=&f[ex][from]=&f[ex][to]=&f[cr][from]=od&f[cr][to]=do&f[up][from]=od&f[up][to]=do&f[to_newsletter]=&f[istestblock]=&f[isbook]=1&f[tld]=pl&f[nt_t]=l&f[num]=n&f[opt]=&f[joiner]=and&sf=1

 

Generalnie wszedłem na listę, kliknąłem w "Końcówka" - .pl, w "Zawartość nazwy" - tylko litery, w "Cyfry w nazwie" - tylko bez cyfr (choć to chyba zbędnem bo się dubluje z poprzednim), w "IDN" - tylko non-idn i kliknąłem "Szukaj". Podstawowa różnica, jaką widzę między swoim a Twoim ekranem, to że ja nie mam nic tutaj (tak było domyślnie u mnie): http://s1.zrzut.pl/jtz8grF.png - może kliknij na początek "Wyczyść wyszukiwanie" i wtedy spróbuj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

PiotrSz co Cię skłoniło do takiej teorii?

 

Odrzuciłem oficjalny powód zamknięcia serwisu, bądźmy poważni. Alternatywą jest przejęcie przez konkurencję lub wykorzystanie systemu na własny użytek. Skłaniałem się ku pierwszemu, szczególnie że Premium w ostatnim czasie łapie większość moich domen - przed zamknięciem Domenosa było odwrotnie (AM). Sądząc po wypowiedzi pb, czysty przypadek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem przedstawiony przez necika nadal występuje. Kiedy to naprawicie ?

Edited by dariush

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę naprawić czegoś, czego nie mogę zreplikować. Czytałeś mój post? Próbowałeś tej metody lub kliknąłeś w link? Nadal nie działa? Jeśli tak, to poproszę zestaw screenów i szczegółowe dane o systemie operacyjnym oraz przeglądarce i aktywnych wtyczkach, a może coś się uda znaleźć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam przekierować na domenę na IP - ok wiem.

Dodatkowo rekord poczty MX - po prawej mam listę rozwijalną i nie wiem co wybrać - za duży wybór :)

Nazwa dowolna?

Wartość i priorytet ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W nazwę nic nie wpisujesz, w wartość - host serwera poczty, priorytet dowolny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodając domeny zewnętrzne z AM wyskakuje błąd :Niepowodzenie. Błąd pobierania daty wygasania domeny.

 

Wpis DNS mam poprawny bo na innych domenach działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodając domeny zewnętrzne z AM wyskakuje błąd :Niepowodzenie. Błąd pobierania daty wygasania domeny.

 

Wpis DNS mam poprawny bo na innych domenach działa.

 

Proszę o podanie nazwy domeny na pw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od rana jak doładowuje saldo w premium przez PayU to status transakcji jest: Niepotwierdzona przez sklep

To wina czego? Na innych portalach działa od razu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasa już jest. Też czekałem.

Nie mogę przetransferować do konta wygasającej .pl z odnowieniem ?

 

Możesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podanej domeny nie można transferować, ponieważ jest w stanie wygasania.

 

 

Edit: Tak wewnętrzny.

Dzięki za info.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×