Skocz do zawartości

Pytania dotyczące serwisu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1299 odpowiedzi w tym temacie

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1952 postów

Czy to "łapacz" Premium - "Rejestrator: dp africa" ?

Dobre pytanie, też się od 9:15 zastanawiam nad tym :P

zabaco

zabaco

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2599 postów

Dobre pytanie, też się od 9:15 zastanawiam nad tym :P

To mamy podobnie ;) Wszystko wskazuje na to, że domena powinna pojawić się na aukcji, bo adres rejestratora jest identyczne jak Premium.

<p>Aukcje od 1zł bcm ! fau.pl, wiert.pl, fryzjernia.pl i inne ciekawe domeny klik

CzarnyElo

CzarnyElo

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1254 postów

Kiedyś już wyjaśniałem tą sprawę, która jest dość ciekawa, bo nawet BOK się pomylił, ale później sprostował:

Uprzejmie informuję, iż partnerami premium.pl są następujące firmy DP Asia, DP EuropeDP Poland, VARIA i ABRYS. Firma DP Africa Sp. z o.o. świadczy usługi wyłącznie dla AZ.pl i nie mamy wpływu na jej działanie.
Jeszcze raz przepraszamy za mylną informację.

Napiszcie na PW o jaką domenę chodzi, bo pewnie jakiś rodzynek ;) Swoją drogą możecie jeszcze dodawać do przechwycenia domeny w starym AZ? Czy żądają od Was zapłaty już w chwili dodawania?

Użytkownik CzarnyElo edytował ten post 20 January 2016 - 21:04

zabaco

zabaco

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2599 postów

Kiedyś już wyjaśniałem tą sprawę, która jest dość ciekawa, bo nawet BOK się pomylił, ale później sprostował:

Napiszcie na PW o jaką domenę chodzi, bo pewnie jakiś rodzynek ;) Swoją drogą możecie jeszcze dodawać do przechwycenia domeny w starym AZ? Czy żądają od Was zapłaty już w chwili dodawania?

Nie mogę napisać jaka domena, bo jest szansa, że ktoś nie opłaci skoro jest zarezerwowana :)

<p>Aukcje od 1zł bcm ! fau.pl, wiert.pl, fryzjernia.pl i inne ciekawe domeny klik

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1952 postów

Screen. 

O co dokładnie chodzi w tej nowej wersji? Jak to ustawiam to nie widzę żadnej różnicy? Chyba, że o czymś nie wiem. Najbardziej zastanawia mnie to co pisze o kupowaniu bez rejestracji... 

Proszę o wyjaśnienie :)

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2787 postów

Po jakim czasie edycja strony parkingu powinna zacząć działać? Czekam już około godzinę i nic, zero zmian w wyglądzie strony.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Sprzedam domeny premium: telefony.pl , imprezy.pl. Nie są tanie, ale możliwa płatność w ratach.

zabaco

zabaco

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2599 postów

Skoro Az.pl już nie łapie to do kogo należy dp america ? Premium?

bdudzik

bdudzik

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 752 postów

Czy działa support premium?

1. Sprawa dot. statystyk które nagle stanęły dla kilkudziesięciu domen w miejscu - nic, zero odpowiedzi, zero reakcji w panelu.

2. Wydawało mi się że dość szybka (bo tak zazwyczaj było) - zero odpowiedzi, jakaś reakcja na serwisie była ale trochę dla mnie nielogiczna. Brak też odpowiedzi po 'pingu' w rozpoczętej konwersacji mailowej.

Aukcja od 1 zł:  MOSCHINO .pl   <--- zapraszam

Pozdrawiam

szmiko

szmiko

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 539 postów

Mam pytanie odnośnie sprzedaży ratalnej. Sprzedający nie chce fakturowania, wybiera rozliczenie ze mną. Czy jest możliwość sprzedania domeny osobie fizycznej bez doliczenia vat-u?

Po złożonej propozycji w zakładce negocjacji kwota brutto i netto są takie same. W wiadomości e-mail jest podana kwota netto, a w nawiasie kwota netto powiększona o vat.

Użytkownik szmiko edytował ten post 12 June 2016 - 10:51

Adreswsieci.pl

Nowości!  strzemiona.pl szkolaochrony.pl  jablonska.pl  purewater.pl  superpark.pl  pukiel.pl  elektroszczotki.pl  telekebab.pl  szyfrowaniedanych.pl  przesylkilotnicze.pl  kodydogier.pl  ordynacja.pl  meblespecjalne.pl  dommebli.pl  bankkrwi.pl  felgikute.pl  workpoint.pl  drzwinawymiar.pl 

jazz

jazz

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 483 postów

Każdy by chciał chciał płacić w sklepie bez vat-u, jednak do większości produktów jest doliczany. Opcja bez vat w AM jest dla firm z europejskim NIP. Link

Polecam: bizn.es, ί.pl, eAutokomis.pl   portfolio -> zobacz 

szmiko

szmiko

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 539 postów

Chodzi mi o zapis odnośnie fakturowania:

Jeśli sprzedającym domenę jest osoba fizyczna z Polski, wówczas do każdej transakcji sprzedaży domen, kupujący może wybrać fakturę VAT od premium.pl lub może pozostać przy bezpośrednim rozliczeniu ze sprzedającym. Poprzez pozostawienie wyboru w gestii kupującego, możliwe są transakcje między osobami fizycznymi bez doliczania VAT(!), a jednocześnie wprowadzona została możliwość uzyskania faktury VAT przez te podmioty, którym na otrzymaniu faktury zależy. Oczywiście przy wyborze otrzymania faktury VAT od premium.pl, kupujący obciążony będzie kwotą netto oferty powiększoną o obowiązujący podatek. Jeśli więc kupujący wybierze wariant rozliczenia z fakturą VAT od premium.pl, a domena wystawiona była za 1000 zł netto - zapłaci on 1000 zł + VAT (23% dla firm polskich oraz dla osób fizycznych z Polski i Unii Europejskiej - dla pozostałych 0%) i otrzyma od premium.pl fakturę na taką kwotę. Z kolei sprzedający wystarczy że pobierze wygenerowaną przez system umowę, opiewającą na kwotę pomniejszoną o prowizję (np. 950 zł dla prowizji 5%), podpisze ją i wgra skan lub zdjęcie umowy w swoim panelu, a kwota z umowy zostanie przypisana do jego salda. Jeśli zaś kupujący wybierze zakup domen bez faktury od premium.pl, wówczas zapłaci jedynie kwotę transakcji, a jej rozliczenie formalne pozostanie w gestii stron.

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem powyższy zapis. Myślałem, że przy wyborze tej formy kwota transakcji to wyłącznie kwota netto. Że podatek vat dochodzi w przypadku wyboru fakturowania od Premium.pl.

Proszę o pomoc.

Użytkownik szmiko edytował ten post 12 June 2016 - 19:25

Adreswsieci.pl

Nowości!  strzemiona.pl szkolaochrony.pl  jablonska.pl  purewater.pl  superpark.pl  pukiel.pl  elektroszczotki.pl  telekebab.pl  szyfrowaniedanych.pl  przesylkilotnicze.pl  kodydogier.pl  ordynacja.pl  meblespecjalne.pl  dommebli.pl  bankkrwi.pl  felgikute.pl  workpoint.pl  drzwinawymiar.pl 

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1952 postów

Każdy by chciał chciał płacić w sklepie bez vat-u, jednak do większości produktów jest doliczany. Opcja bez vat w AM jest dla firm z europejskim NIP. Link

To nie jest o AM tylko o premium.

Myślałem, że przy wyborze tej formy kwota transakcji to wyłącznie kwota netto. Że podatek vat dochodzi w przypadku wyboru fakturowania od Premium.pl.

Proszę o pomoc.

Bo tak to działa. Przypuszczam, że Twój klient wybiera opcję, że chce fakturę od premium.

szmiko

szmiko

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 539 postów

To nie jest o AM tylko o premium.

Bo tak to działa. Przypuszczam, że Twój klient wybiera opcję, że chce fakturę od premium.

Dzięki Vul, też tak myślę. A jak wygląda kwestia sprzedaży na raty?

Pierwszy raz mam z tym do czynienia. Rozumiem, że jak klient chce kupić na raty, to ja otrzymuje o tym informację. Bo otrzymałem tyko wiadomość o ofercie na kwotę Kup Teraz.

Ciężki klient, bo robi pierwszy zakup przez giełdę i boję się że coś namiesza. A ja nie chcę później odkręcania, że on chciał na raty a tego gdzieś nie zaznaczył... Opcję na raty udostępniłem.

edit.

Okej, wszystko jest okej. Rozliczenie bezpośrednie kończy sprawę. Dzięki za pomoc:)

Użytkownik szmiko edytował ten post 12 June 2016 - 21:09

Adreswsieci.pl

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1952 postów

Można skontaktować się z abonentem domeny, która jest w premium.pl ale registrarem jest DP Asia Sp. z o.o.?

Pisze w wyszukiwarce premium, że domena nie jest dostępna ale nie ma tak jak przy innych domenach "możesz skontaktować się z jej abonentem". Da się jakoś to zrobić?

Tuśka

Tuśka

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów

Można skontaktować się z abonentem domeny, która jest w premium.pl ale registrarem jest DP Asia Sp. z o.o.?

Pisze w wyszukiwarce premium, że domena nie jest dostępna ale nie ma tak jak przy innych domenach "możesz skontaktować się z jej abonentem". Da się jakoś to zrobić?

Będzie można jak domena zostanie przeniesiona już do premium.pl.

wwojtek

wwojtek

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Jak to możliwe, że nie działają oba numery telefoniczne w zakładce "pomoc"?

https://premium.pl/helpcontact.html

Mało to profesjonalne.

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2787 postów

Czy w premium.pl możliwa jest sprzedaż na raty, ale w ten sposób że pierwsza rata (np. 10k) płatna jest od razu a druga (ostatnia, też 10k) będzie do zapłaty dopiero za pół roku?

PS. Czy jest gdzieś opis jak działa giełda domen? Chodzi o link który mógłbym wysłać do klienta.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Sprzedam domeny premium: telefony.pl , imprezy.pl. Nie są tanie, ale możliwa płatność w ratach.

lufthansa

lufthansa

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2356 postów

Transfer z odnowieniem z premium do premium jest czy nie ? Czy tylko od innego partnera ?

Moje domeny na: PREMIUM.PL 

pb

pb

konto nieaktywne

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11648 postów

Transfer wewnętrzny jest możliwy tylko dla aktywnej domeny, więc jeśli wygasa, to trzeba by ją najpierw odnowić i dopiero transferować.

Użytkownik pb edytował ten post 16 March 2017 - 14:40

lufthansa

lufthansa

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2356 postów

To źle :). Dzięki za info.

Moje domeny na: PREMIUM.PL 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych