Jump to content
cannot

extrapanel.pl

Recommended Posts

extrapanel.pl

Spory ruch z Allegro

 

Wszedłem dzisiaj w posiadanie domeny extrapanel.pl

https://web.archive.org/web/*/extrapanel.pl  pokazuje, że na tej domenie była strona z szablonem allegro. AM (wiem, że ich filtrowanie ruchu jest kiepskie) pokazuje po kilku godzinach ponad 3 tys. ruchu głównie z allegro . Z tego co sprawdziłem jest masa aukcji wystawiona w tym szablonie i na każdej z nich jest aktywny link extrapanel.pl

 

Na ile byście wyceniali taką domenę?

Czy warto starać się o jej zagospodarowanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy część takiego ruchu nie bierze się np. z tego, iż szablon na Allegro zawiera jakiś element (np. obrazek, skrypt) który hostowany był wcześniej na stronie extrapanel*pl? Wtedy nie są to odwiedziny bezpośrednio dokonywane poprzez Internautę - gdyż to tylko jego przeglądarka usiłuje pobrać zawartość ze strony extrapanel*pl i taki nieaktywny hotlink jest traktowany jako ruch przez filtry... czy może tak w ogóle być?

 

Ogółem ruch jest ogromny i trudno wyobrazić mi sobie, aby po tych kilku godzinach to było ponad 3 tys. UU...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalnie śmieciowy ruch. Nie byłbym zainteresowany zakupem tej domeny ale myślę, że ktoś będzie zainteresowany "takimi słupkami" na AM i złoży ofertę. Przewiduję niskie-średnie xxx. Jak dostaniesz niskie xxxx to będzie to wg mnie spory sukces.

Edited by vul
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne. Miałem już domeny z większym syfem cyferek i nie wybijało. Gadałeś z supportem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten ruch nie ma żadnej wartości, bo jest sztuczny.

Extrapanel to niegdyś panel aukcyjny, oni nie rozprowadzali szablonów. Firma się zwinęła, a ludzie mają ich skrypt dodany do swoich aukcji allegro. Użytkownik wchodzi na aukcję takiej osoby, przegląda aukcję, a w tle ładuję się skrypt, który nie potrafi się załadować przez co nalicza wejścia na domenę extrapanel.pl

Gdy do tego dołożymy to, że w czerwcu 2018 nie będzie możliwości świadczyć usług typu paneli aukcyjnych , szablonów w serwisie allegro.pl to domena niestety nie ma żadnej wartości.

Pozdrawiam

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak komuś zależy to spada podobna domena allpanel.pl

Będzie tego teraz więcej, firmy nie przedłużają domen bo kończy się handel tego typu usługami.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×