Jump to content
Sign in to follow this  
anbial

druk3d.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• krokiecik.pl   Witam, sprzedam domenę pod biznes gastronomiczny https://www.aftermarket.pl/domena/krokiecik.pl/?_track=3ca960f917051972da8dc513a3701816
    • Zacznę od tego, że nie oglądam tv prawie wcale i poza tym wątkiem nigdzie się z tym hasztagiem nie spotkałem. Wpisałem więc ten adres w przeglądarkę i w wyszukiwarkę na początek. To, że na tym adresie nie ma porządnej stronki, to już jest - wg mnie - błąd. Chyba, że chcą pomóc w ten sposób dzieciom pod podobnymi adresami z tą frazą.   Z Twittera nie korzystam. Na Instagramie i na FB nigdy się z nim nie spotkałem. ale w końcu go namierzyłem. Zastanawiam się jednak do kogo chcą politycy z taką kampanią hasztagową dotrzeć i po co? Chcą w ten sposób wrzucać codzienne instrukcje dla swoich "żołnierzy" lub hejterów? Przecież hasztag może wpisać każdy, ale kto po nim będzie czegoś szukał? Poza tym może powstać jeden wielki szum informacyjny, bo również przeciwnicy mogą takie hasztagi wpisywać. Na hasztag nikt nie ma wyłączności. W mojej wyobraźni zamiast trafnie skoncentrowanego przekazu kierowanego do konkretnej grupy docelowej, może zrobić się z takiej kampanii jeden wielki bałagan.   A odpowiadając na Twoje pytanie bardziej konkretnie. Na Wikimedii znalazłem informacje o kampanii reklamowej Platformy z 2011 roku. Oto ich autobus, a nim napisy: "Platforma Obywatelska" Adres www ich strony partyjnej oraz slogan wyborczy "Zrobimy więcej". Nie ma adresu zrobimywiecej.pl https://pl.wikipedia.org/wiki/Platforma_Obywatelska#/media/Plik:POL_Platformobus_01.jpg  
    • No właśnie nie, droga jest bardzo prosta do odblokowania takiej domeny, wystarczy zgłosić ją do weryfikacji. Tak jak już napisałem wyżej - przechodziłem przez taką procedurę kilkukrotnie na zlecenie klientów.   Edit: Jeśli mi nie wierzysz, to zadzwoń na infolinię i się spytaj  800 702 380
    • Ale podejście takie samo. Oni sobie ustalają reguły i jak nawet przypadkiem je złamiesz to masz ograniczoną drogę żeby się odwołać. Użyczysz komuś domeny, ten ktoś poprowadzi kampanię reklamową w google i w jakiś sposób naruszy regulamin i może się okazać, że domeny już nigdy więcej nie da się zareklamować. 
    • Ale ban na konto nie ma nic wspólnego z banem na domenę przecież. Bana na domenę może dostać w zasadzie każda, która ma reklamy adsense. I wynika zazwyczaj z nieprawidłowości związanych z ruchem na domenie. W zasadzie można zbanować w ten sposób również czyjąś domenę, mimo tego, że właściciel serwisu nic złego nie zrobił. Zupełnie inaczej jest to rozpatrywane.   Ban na konto jest z powodów złamania regulaminu, i nie banuje domen.   PS. Właśnie dotarło do mnie, że może mówimy od 2 różnych rzeczach - adwords vs adsense ... xD Ban adwords na domenę jest jeszcze łatwiejszy do zdjęcia, każdy może to zrobić kontaktując się telefonicznie z nimi, zgłaszając stronę do weryfikacji, że treści spełniają już ich kryteria. Kilka razy sam przechodziłem taką procedurę z klientami, którzy np. mieli niedozwolone treści (przykładowo: apteki) - to kwestia około 2-3 dni. Google zależy na tym, żeby ludzie im płacili.
    • Ja dostałem dożywotniego bana na moje konto w Adwords ( włącznie z numerem karty płatniczej do niego przypisanej) za to, że wykorzystałem 2 darmowe vouchery które mi sami dali. Nie wiedziałem, że na jednym koncie można tylko raz wykorzystać taki voucher więc wykorzystałem oba. Support mi powiedział, że decyzja jest nieodwołalna i dziękują mi za współpracę. Jak założyłem inne konto z tym samym numerem karty to też je zbanowali. Wyobrażam więc sobie, że zdjęcia bana z domeny w Adwords nie zawsze jest kwestią "jednej wiadomości"...
    • I co ten brand24 robił?
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18383
    • Most Online
      20372

Newest Member
    krzysiek0441