Jump to content
bdudzik

ksenofobia.pl

Recommended Posts

ksenofobia.pl

 

Witajcie.

Prośba o pomoc w wycenie domeny ksenofobia *pl dla KK (nie interesuję mnie D2D). Z góry dzięki za odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W teorii temat jest w modzie. Domena z takim tematem mogłaby znaleźć zastosowanie, ale dla biznesu (terapeuci, specjaliści) lepsze są adresy typu agorafobia*pl, klaustrofobia*pl itp. zdrowotne niedogodnosci, ktore przecietny Kowalski moze chciec leczyc u siebie albo np. u swoich dzieci. Ksenofobia natomiast to trochę jednak inna pod tym względem rzecz. Ciężko zarobić na wejściach pod taki adres, bo nie będzie on służył do kontaktu np. ze specjalistą czy ośrodkami terapeutycznymi. Za to adres taki może wykorzystać jakaś fundacja czy inna organizacja prospołeczna. Z drugiej strony, dla mnie lepsze w oddźwięku są adresy pozytywne, a ksenofobia raczej ma oddźwięk negatywny, i nie zawiera w sobie jakoś za wiele ani mocy ani konkretnego przekazu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za opinie - w większości się zgadzamy. Prośba natomiast o pomoc w wycenie, zakładając, że mam kogoś zainteresowanego zakupem :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasizm, ksenofobia, nietolerancja czy inne uprzedzenia to nie są choroby które się leczy tylko się z nimi walczy i wynikają głównie z braku edukacji. Nawiązanie do typowych fobii jest kompletnie nietrafione. 

 

Ludzie nie umierają ani nie chorują na ksenofobię, więc i nie ma kogo ratować, nie ma zbiórek, donacji ani sponsorów więc nie ma też organizacji z nią walczących poza Ośrodkiem Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych który nawet nie ma strony www tylko stronę na Facebooku. Ciężko będzie tę domenę sprzedać powyżej niskiego xxx 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×