Jump to content
OkazjeWebPL

Jak wypromować portal ogłoszeniowy?

Recommended Posts

Witam serdecznie, ostatnio kupiłem domenę z niewielkim ruchem, ale przynosiła jakieś zarobki z parkingu. Postanowiłem ją zagospodarować, bo może coś z tego będzie ;)

Uruchomiłem ogłoszenia lokalne, wszystko darmowe, dość lekkie i przejrzyste. Chciałbym zachęcić użytkowników do przeglądania mojej strony, ale stanąłem w martwym punkcie.

 

Zastanawiam się nad seopilotem, ażeby wypozycjonować stronę pod kilka haseł, ale nad tym się jeszcze zastanowię, może lepiej skorzystać z oferty pozycjonera?

 

Portal wygląda TAK

 

Czy możecie coś doradzić? Na chwilę obecną zapraszam znajomych, którzy siedzą w handlu do wystawiania ogłoszeń, następnie ja je promuję na facebooku oraz forach tematycznych, czy idę dobrą drogą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz zerknąć tutaj:

https://contentninja.pl/5-z-50-sposobow-na-zwiekszenie-ruchu-na-twojej-stronie-internetowej/

Dzisiaj wieczorem pojawi się nowy wpis z kolejnymi 5 metodami. Niemniej jednak na Twoim miejscu od razu przeszedłbym do pkt. 4 i od tego zaczął, tj.

 

Kolejnym ważnym elementem w kontekście stałego pozyskiwania ruchu do Twojej strony internetowej jest dbanie o nią i jej ciągła modernizacja. Możesz podejmować wiele kroków ku zwiększeniu ruchu na Twojej stronie internetowej, ale jeżeli nie będzie ona spełniała dzisiejszych standardów to zwyczajnie tracisz swój czas i pieniądze, bo efekty nie będą satysfakcjonujące.



I niestety, aktualna strona tych standardów nie spełnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przeglądnij istniejące i pomysl czy i jak jesteś w stanie się wyróżnić/odróżnić. inaczej cieżko bedzie namówić ludzi do zakładania kont i dodawania ogłoszeń

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×