Jump to content
Deacon

światwhisky.pl

Recommended Posts

światwhisky.pl

 

Witam serdecznie, jestem stosunkowo nowy zarówno na forum jak i w branży, zajmuję się tym głównie hobbystycznie od jakiegoś czasu aby podreperować budżet domowy, prosiłbym więc o nie słanie na mnie gromów za niewłaściwie postawione pytania, bądź takie na które się tutaj nie odpowiada :) Przechodząc do sedna, mam pewien problem z wyceną domen których jestem posiadaczem, aktualnie kilka firm wyraziło zainteresowanie kilkoma z mojego portfolio, za najistotniejszą z ofert uznaję dotyczącą domeny światwhisky.pl. W jaki sposób wyceniacie swoje domeny? Wiem, że jest to temat na który zapewne nie ma odpowiedzi "ta domena warta jest x" natomiast byłbym wdzięczny za każdą podpowiedź w tej materii gdyż mam poważny problem jak to ugryźć. Czy uważacie, że cena na poziomie 2500 zł jest odpowiednia?

Edited by Deacon

Share this post


Link to post
Share on other sites

SwiatWhisky.pl przekierowuje na stronę FB J. Walkera, więc jest szansa stosunkowo dobrze to spieniężyć, ale niestety dla Ciebie, IDN-y chodzą za ułamek domen nIDN. Na upartego da się żyć bez IDN-a. Przekierowań z tego raczej nie będzie, z IDN-a w pojedynkę nie warto korzystać, więc dopóki Walker nie zrobi kampanii z tą nazwą, raczej nikt inny większej sumy na Twoją nie wyłoży.

3 tysiące moim zdaniem nierealne, ale jeśli mocno w nią wierzysz, ustaw cenę KT i czekaj... Odnowienia są niedrogie, więc może akurat. ;)

Edited by damien

Share this post


Link to post
Share on other sites

IDN-y nie przyjęły się na polskim rynku. Chęć posiadania IDN-a to bardziej fanaberia niż realna potrzeba i faktyczny zysk dla korzystającego. Jak dostałeś ofertę na 3k to bierz jak najszybciej, zanim się ktoś rozmyśli, tym bardziej, że na am domena ta wisi z ceną kup teraz 1,5 k. Tak z ciekawości, przez jaką platformę dostałeś ofertę, bo na am i sedo nic nie widać?

Edited by dezso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysłałem maila do kilku firm "z branży" czy nie byłyby zainteresowane kupnem, 3 odpowiedziały, że tak.

 

Edited by Deacon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak powyższe to autentyk, to dobry jesteś, bo domena zarejestrowana wczoraj.  Chociaż nie jestem do końca przekonany, czy wyrażający zainteresowanie są świadomi, że domena to xn--wiatwhisky-37b.pl a nie swiatwhisky.pl

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×