Jump to content
przemowild

Dlaczego warto inwestować w dobre domeny

Recommended Posts

Ktoś jakiś czas temu napisał bloga podsumowującego wszystkie benefity płynące z posiadania dobrej domeny. Nie mogę tego nigdzie znaleźć chociaż przewijał się w różnych wątkach na tym forum. Czy ktoś ma link to tego bloga? Z góry dzięki

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Nie ma takiego wpisu na żadnym blogu bo to nie prawda. Domeny się skończyły 3 lata temu. Od tamtego czasu żaden KK nie kupił domeny na rynku wtórnym. Teraz jest czas post-domenowy, gdzie ludzie jakoś próbują związać koniec z końcem wymyślając coraz to nowsze zastosowania dla domen. Lepiej się przerzucić obecnie na sprzedaż racji żywnościowych oraz uzdatniaczy wody.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Lateralus said:

Nie ma takiego wpisu na żadnym blogu bo to nie prawda. Domeny się skończyły 3 lata temu. Od tamtego czasu żaden KK nie kupił domeny na rynku wtórnym. Teraz jest czas post-domenowy, gdzie ludzie jakoś próbują związać koniec z końcem wymyślając coraz to nowsze zastosowania dla domen. Lepiej się przerzucić obecnie na sprzedaż racji żywnościowych oraz uzdatniaczy wody.

 

Ktoś ci chyba ostatnio przecież powiedział, że pierdolisz. Nie masz nic lepszego do roboty? 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
7 minut temu, przemowild napisał:

Ktoś ci chyba ostatnio przecież powiedział, że pierdolisz.

 

Ktoś mi też kiedyś powiedział że domeny to dobry biznes i da się na nim zarobić jeśli będzie się czytać forum. Niestety jak jest to wszyscy wiemy.

 

8 minut temu, przemowild napisał:

Nie masz nic lepszego do roboty? 

 

Nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, Lateralus said:

 

Ktoś mi też kiedyś powiedział że domeny to dobry biznes i da się na nim zarobić jeśli będzie się czytać forum. Niestety jak jest to wszyscy wiemy.

 

Domeny to był dobry biznes kiedyś, teraz już mniej, ale dalej jest w tym kasa. Ja nie narzekam. Nigdy nie miałem topowych domen tylko, tylko średniaki lub niszowe domeny które się sprzedają za średnie pieniądze. Jakbym mieszkał w Polsce i zajmował się tym full time to bym z domen wyżył. 

Jak ci nie idzie to zmień branżę i przestań marudzić.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
9 minut temu, przemowild napisał:

 

Domeny to był dobry biznes kiedyś, teraz już mniej, ale dalej jest w tym kasa. Ja nie narzekam. Nigdy nie miałem topowych domen tylko, tylko średniaki lub niszowe domeny które się sprzedają za średnie pieniądze. Jakbym mieszkał w Polsce i zajmował się tym full time to bym z domen wyżył. 

Jak ci nie idzie to zmień branżę i przestań marudzić.

 

Ja się utrzymuje wyłącznie z domen od blisko 7 lat. Nie marudzę tylko piszę jak jest.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 4.05.2019 o 13:39, przemowild napisał:

 

Ktoś ci chyba ostatnio przecież powiedział, że pierdolisz. Nie masz nic lepszego do roboty? 

 

Sam nie ma żadnych dobrych domen, to pluje jadem :)

 

EDIT REASON: Jedni nie mają dobrych domen, inni słownika :D

Edited by FlashT
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Dnia 28.05.2019 o 17:56, FlashT napisał:

Sam nie ma żadnych dobrych domen, to pluje jadem :)

 

Wydaje Ci się. Plułbym jadem nawet jakbym miał portfolio Kilofka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×