Jump to content
Sign in to follow this  
domeliniarze_pl

generyczna.pl generyczne.pl

Recommended Posts

generyczna.pl

generyczne.pl

 

Witam,

 

proszę doświadczonych kolegów o wycenę domen.

 

Ze swojej strony nie podaję żadnego komentarza n.t domen, chcę zobaczyć co powiedzą znawcy :)

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna domena dla biznesu związanego z domenami! Szczególnie w liczbie mnogiej. Szkoda, że słowo raczej kojarzone niemal wyłącznie w branży. Bo np. domeny albo domaining są kojarzone i rozumiane chyba o wiele szerzej. Portfolio w domenie generyczne*pl możesz uruchamiać bez problemu, mi się adres podoba. Może jakiemuś domainerowi też się spodoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za namiar, na pewno kiedyś je sprzedam, jednak na razie chciałbym zrobić rozpoznanie jak na te adresy zapatrują się inne osoby z branży.

 

Co ja o tym myślę :

 

Wiem, że generyczna.pl jednoznacznie wskazuje na domenę, więc wśród nabywców mogę się spodziewać jedynie domainerów. 

Osobiście myślę , iż przy całym tym wyścigu aby mieć "generyka" sama domena generyczna.pl jest takim prestiżowym dodatkiem do portfolio. Na zasadzie "wszyscy mówią o domenach generycznych, są one najbardziej pożądane i najwięcej warte a ja mam domenę generyczna.pl"

 

Jeśli chodzi o generyczne.pl to myślę ze może mieć 3 zastosowania :

- domeny

- leki (leki generyczne to tańsze zamienniki drogich leków, o takim samym składzie i działaniu)

- serwis z quizami, grami słownymi (w ślad za słownikiem - " generyczny -- możliwy do użycia w szerokim polu zastosowań, akceptujący różne typy argumentów, przetwarzanych danych , właściwy całemu rodzajowi, gatunkowi; rodzajowy)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×